POSLEDNJI ČAS - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Antaeus

POSLEDNJI ČAS

Oceni ovaj blog
Ne možeš se izvući iz svoje ljušture,
kao neka davno ostavljena stvar iz poslednje fioke naše prošlosti,
kao paučina vekovima skupljana u podrumima naših sećanja,
kao teška izmaglica iz sivih bezlisnih šuma koje koračaju noćima dok spava sumorna jesen u predgrađu naših bezglasnih jauka,
dok vrište naša davna propadanja, dok odjekuje dolina naših uzdaha.
Probudi se, osvesti se, jer čas je poslednji...
POSLEDNJI ČAS.

Šilton
18.10.2016.
IMG_2953_Na putu za.jpg

Pošalji "POSLEDNJI ČAS" na Facebook Pošalji "POSLEDNJI ČAS" na Google Pošalji "POSLEDNJI ČAS" na My Yahoo! Pošalji "POSLEDNJI ČAS" na Live Pošalji "POSLEDNJI ČAS" na MySpace Pošalji "POSLEDNJI ČAS" na Twitter Pošalji "POSLEDNJI ČAS" na Digg Pošalji "POSLEDNJI ČAS" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mizaca (avatar)
    Jeste,vala.....Bas zadnji vakat....
  2. Soradze (avatar)
    Jako, dramatično, potresno...Odlično!!! Bravo, Šilton!!
  3. Silton (avatar)
    Citat Original postavio mizaca
    Jeste,vala.....Bas zadnji vakat....
    Što bi se reklo.
  4. Silton (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Jako, dramatično, potresno...Odlično!!! Bravo, Šilton!!
    Hvala,Soradze.
  5. 123loncar (avatar)
    ....u mom životu bilo je oha ha takvih časova - no nisam ja najgori čovek na svetu , jok.....oko mene je grđih od mene u tom pogledu , koji svaku životnu sekundu proglašavaju za poslednji čas - pa ništa , teraju po starom , čak teraju sve gore i gore.....
    .....eto ta fora sa tim "poslednjim časom" otrcala se nekako , izlizala - postala bezvezna....evo ovo dugo očekivano povećanje zarada , penzija i tako to , zar i to ne stiže u poslednjem informativnom času - a opet beda bedosana , sramota .....ma šta sramota , uvreda ....i to nezamisliva - do neba....pa ništa....shodno ponižavanju svi će reći , kao , eto došao je poslednji čas i teraće po starom !.....ma šta po starom , teraće grđe, gore i bednije od starog !