KRATKE CRTICE



ZLO

Ako seješ zlo, zlo ćeš i da paseš.


BILIJAR
I žene bi igrale džepni bilijar, da im džepovi nisu tako plitki.


GDE SMO
Ja se približavah sve više, da vidim gde smo, a ti se udaljavaš da vidiš koliko smo blizu...


SUDARANJA
Nekada davno, u vreme dok je još vladala romantika među polovima, bilo je normalno da devojku pitaš: mala, hoćemo li da vodimo ljubav, a danas u doba virtuelnih igrica, kada romantike nema ni u tragovima to isto pitanje pretvara se u: mala hoćemo li da se sudaramo pišama?


ŠTA TE BOLI...
Ona - daj bre skini mi ovu sliku sa profila, izgledam kao muškarac na njoj, svi će reći da sam muško.
On - Ma šta te briga kako izgledaš na slici, a i šta te boli k...c šta će drugi da kažu, breee.


 
...."Ako seješ zlo, zlo ćeš i da paseš"....

.....u ovo , ovu frazu , veruju samo voline - stoga se oni retko ritaju i retko pomahnitaju , već poslušno vuku kola monotono , čak nimaju ni dizgine , ni oglav već primitivnu napravu zvanu jaram....konjine sumnjaju u to , često zbog te sumnje ritaju se i pomahnitaju , ali ih kandžijama brzo smire - pa sledstveno svemu umeju i da galopiraju , da kaskaju i da povuku....debelo da povuku.....

...hoću da kažem : livade se kose.....njih seju sluge , prevejanih gazda - te travu kose za voline i konjine.....

...živi dokaz ovoga su šešeljisti....seju zlo stanovništvu skoro tri decenije , a uživaju u blagostanju...a ovi od njih što se svaki čas recikliraju - pa oni se još turaju i na ikone uz svece....seju zlo a svecima ih proglašavaju !
 
123loncar;bt294273:
...."Ako seješ zlo, zlo ćeš i da paseš"....

.....u ovo , ovu frazu , veruju samo voline - stoga se oni retko ritaju i retko pomahnitaju , već poslušno vuku kola monotono , čak nimaju ni dizgine , ni oglav već primitivnu napravu zvanu jaram....konjine sumnjaju u to , često zbog te sumnje ritaju se i pomahnitaju , ali ih kandžijama brzo smire - pa sledstveno svemu umeju i da galopiraju , da kaskaju i da povuku....debelo da povuku.....

...hoću da kažem : livade se kose.....njih seju sluge , prevejanih gazda - te travu kose za voline i konjine.....

...živi dokaz ovoga su šešeljisti....seju zlo stanovništvu skoro tri decenije , a uživaju u blagostanju...a ovi od njih što se svaki čas recikliraju - pa oni se još turaju i na ikone uz svece....seju zlo a svecima ih proglašavaju !

123loncar, nisam baš siguran da razumem, ovde kod mene onaj ko seje taj i pase.:think:
 

Back
Top