Časno je biti starleta

7EC6VG2.jpg




Istina je da su žute novine i portali prepuni izmišljenim skandalima sa uzdanicama napaćene nam zemlje,sa starletama. Pitaće me neko što uzdanice.Pa jednostavno “dižu“ muški deo nacije a čini mi se sve više i ženski. Nekako preovladava mišljenje koliko god se one svlačile i lupetale gluposti da u poplavi tih estradnih zanimanja prednjači jedno novo i da je tih likova sve više na naslovnicama ničim zasluženo a da starlete polako padaju u senku...

Nazvaću to novo zanimanje “deca poznatih”. Niču ko pečurke.Po pravilu većina je neobrazovana ali su zato skockani po poslednjoj modi,botoksirani,voze skupocene automobile,odlaze u najskuplja letovališta Amerike, Španije, egzotičnih ostrva,ili se sunčaju na jahtama i redovno objavljuju svoje fotke na društvenim mrežama.Prednjače deca pevačica,fudbalera, političara...Niko nema zanimanje ali imaju telohranitelje,nemaju škole ali imaju gomile evrića.Nemaju drugove i drugarice ali imaju partnere koji im svima kao po pravilu služe za jednokratnu upotrebu.

I šta sad da kažeš za ove jadne starlete.napadaju ih neopravdano a one bar usreće nekoga svojim napumpanim sisama i guzovima za razliku od maminih i tatinih miljenika koji osim što znaju da kažu „znaš li ti bre čiji sam ja sin“ drugo ne umeju ništa. Starlete se bar krvavo bore za naslovnu stranu i u poređenju sa „decom poznatih“ ne može se drugo reći osim da je časno biti starleta.
 
Ja se samo plasim dana kada Karleusine cerke porastu. Evo vec me jeza hvata od naslova u Kuriru, Blicu ili slicnim novinama "svi znamo kakva je riba Jelena Karleusa ali necete verovati u kakvu je lepoticu njena cerka izrasla". A plus sto ih ima dve (nek' su zive i zdrave) Pa onda nece ni postojati druga rubrika u novinama i internet portalima osim - pratimo zivote razmazene, nabedjene, nafrakane decurlije poznatih iz sata u sat.
 
ChristopherWalken;bt293951:
Ja se samo plasim dana kada Karleusine cerke porastu. Evo vec me jeza hvata od naslova u Kuriru, Blicu ili slicnim novinama "svi znamo kakva je riba Jelena Karleusa ali necete verovati u kakvu je lepoticu njena cerka izrasla". A plus sto ih ima dve (nek' su zive i zdrave) Pa onda nece ni postojati druga rubrika u novinama i internet portalima osim - pratimo zivote razmazene, nabedjene, nafrakane decurlije poznatih iz sata u sat.

Nek je ziva i zdrava i nek pisu kad vec nemaju o cemu.:D
 
Moram se nadovezati...ali nije mi jasno tko to opće prati , takve vijesti...a vidim da ih ovdje mnogi prate..što to o nama govori onda???...ili vama...nama ...svejedno..vidim i ja po novinama takve naslove, lijepo ih preskočim..i moram priznati da nemam pojma tko su te osobe koje ste naveli..ne zato što su vaše, nego nemam pojma ni o našim...a starlete...ma baš lijepi izraz, gdje nestade onaj stari dobri narodni..prostitutke...da ne kažem grublje...gdje je razlika...mi smo ti koji su stvorili ovakvu /ne/kulturu...mi kroz našu djecu ...mi smo ti koji su dozvolili lopovluke...da se ne zavaravamo..na našim leđima su očevi i majke tih kvazi nasljednika starleta, znaš li ti čiji sam ja sin; krali i bogatili se...a šutimo..i vi i mi..samo mudro šutimo..i što ćemo uraditi..isto što i vi..izaći na izbore i biti će opet: sjaši Murta da uzjaše Kurta...isti smo...neću dalje..odoh pročitati koje žute novine..da barem budem malo u toku...laku vam noć blogeri...
 
iamblond;bt294174:
Moram se nadovezati...ali nije mi jasno tko to opće prati , takve vijesti...a vidim da ih ovdje mnogi prate..što to o nama govori onda???...ili vama...nama ...svejedno..vidim i ja po novinama takve naslove, lijepo ih preskočim..i moram priznati da nemam pojma tko su te osobe koje ste naveli..ne zato što su vaše, nego nemam pojma ni o našim...a starlete...ma baš lijepi izraz, gdje nestade onaj stari dobri narodni..prostitutke...da ne kažem grublje...gdje je razlika...mi smo ti koji su stvorili ovakvu /ne/kulturu...mi kroz našu djecu ...mi smo ti koji su dozvolili lopovluke...da se ne zavaravamo..na našim leđima su očevi i majke tih kvazi nasljednika starleta, znaš li ti čiji sam ja sin; krali i bogatili se...a šutimo..i vi i mi..samo mudro šutimo..i što ćemo uraditi..isto što i vi..izaći na izbore i biti će opet: sjaši Murta da uzjaše Kurta...isti smo...neću dalje..odoh pročitati koje žute novine..da barem budem malo u toku...laku vam noć blogeri...

Ima i vasih (mada ne znam ko su vasi) isto koliko i nasih.More i vase i starlete i starletani dolaze u ove nase rijalitije samo tako.Pokazuju i sise i guzice ali necesto i opljunu po sopstvenoj drzavi.I slazem se sa tobom,mnogo smo slicni. :D
 

Back
Top