Pičilica

49sR4rq.png



Slušam jutros jednog stručnjaka za komarce. Ma nije to ništa,kaže,valjda možete neki ubod da istrpite,uostalom toliko u ponudi postoji eteričnih ulja da možete da birate čak i miris od koga će komarci da beže od vas.Slušam ga a došlo mi da mu raspalim jednu popravnu. Na obavezu grada da zaprašuje protiv komraca zaboravio.Valjda i na tome treba da štedimo da budžet bude u plusu.

Sretoh danas komšinicu sa trećeg, drži nešto u ruci i maše ispred lica.Daro šta će ti to,kaže rasterujuem komarce “pičilicom”.Pa to je muholovka kažem joj .Nasmeja se Dara pa će reć – E,ja je zovem pičilica jer pičim po njima 100 na sat.

Nešto se mislim,možda je u pravu,možda bi bolje bilo da svi imamo po jednu u ruci ali ne samo za komarce,ja bih je rađe upotrebio kad dođem na neki šalter.
 
Ma dobra je pičilica al menščini dobra je i Dara :D jedino ako sa njom i muškarce ne udara:confused: u tom slučaju kupi pičilicu i ti pa kom opanci kom obojci :rotf:a kad joj se guza zacrveni brzo će se predati menščini a možda i pre čim opazi šta joj smeraš ti;):lol:
 
zxy;bt293164:
Ma dobra je pičilica al menščini dobra je i Dara :D jedino ako sa njom i muškarce ne udara:confused: u tom slučaju kupi pičilicu i ti pa kom opanci kom obojci :rotf:a kad joj se guza zacrveni brzo će se predati menščini a možda i pre čim opazi šta joj smeraš ti;):lol:

Priznajem za guze si ti specijalista.To mi nikad ne bi palo na pamet jer je dovoljan i dlan :D
 
Poslednja izmena:
...Sibirski je ortodoxno aktuelan
hladno i egzaktno pise i zapisuje...
...rastuzio me sada sto dnevno_sezonske
floskularne slengalice ispolzuje
On je uvijek Taj
koji prti krpljama
duboke snjegove
pa,
naisao ko za njime ili ne...:hvala:
 
faraonn;bt293185:
...Sibirski je ortodoxno aktuelan
hladno i egzaktno pise i zapisuje...
...rastuzio me sada sto dnevno_sezonske
floskularne slengalice ispolzuje
On je uvijek Taj
koji prti krpljama
duboke snjegove
pa,
naisao ko za njime ili ne...:hvala:

Hvala ti drugar.Odavno ne napisah ni jedno slovo,pa rekoh ajde bar se upisi. :D
 
Tol;bt293261:
nemate pojam!!! To je pizdilica! :hahaha:

izgleda mi da naš sehi men stao u raskorak..a udarati se mora (jal, tambura, jal žemsko..jal komarci) :hahaha:

Gde si Tol.Ja cuo da si se udala i da ti je muz ljubomoran,
pa ti ne da na Krstu? Ne verujem da je to istina!

U pravu si ovo je pizdilica :hahaha:
 

Back
Top