Voz i ti

Ponosna sam na tebe kako si porastao i odrastao.Nisam to ocekivala iskreno,sada me je i stid zbog toga.Daljina je ucinila svoje :) Od geguckavog gologuzog bebana koji me je smarao i zbog koga sam morala da sedim na stepenistu da se ti ne bi popeo gore..citav covek.Onako sam zinula ne razumevsi kako za milog bogca ti imas dva metra visine a ja sprcak sprceni :lol:Otkrij mi tu zajebanciju genetike.Vidim ti na licu mladost naseg oca koja je odavno prosla i ostavila nama dvoma uspomene.Plave oci one nase,samo sto su tvoje kao dva mala mora,tamne i zadovoljne.Oduvek si imao taj zadovoljan pogled,zasicen i dobronameran izraz deteta koje je namireno i sada se smesi svetu.Smejem se tvojoj bradi,zezamo se ciji su brkovi veci :mrgreen: Ljubi sestra cupavog glavonju.Setismo se kako te je tetka pocastila finim komplimentom pre deset godina cemu smo se smejali tada kao ludi.Jos uvek je smesno.Zena je odlepila.I tako sedimo za stolom u basti,kafic do nas je pustio muziku toliko glasno da ne cujem kako se cerekas na zenski glas sa zvucnika.Sirota pokusava da nas uputi koji voz kuda ide i na kom se peronu nalazi ali zvuci kao da je neko davi.Da li su stavili karirani stolnjak pitas me dok ga oboje drzimo,progorelog na par mesta a decko koji nas je posluzio trci niz zeleznicku stanicu hvatajuci stolnog begunca i psujuci.Deda za stolom do naseg komentarise kako bi mu bilo bolje da stavi stipaljke na taj stolnjak.Nas svet je lud :D Osvrcem se na momka koji prolazi sa ruksakom na ledjima ridj,cupav i ubledeo pod ovim nesnosnim suncem i to mi je zajedno sa tobom dobar povod da se sprdamo.Bice taj isprzen kao krompiric ako ne pripazi.Odjednom mi zafalis jako onako strahovito pozelim da kazem idemo da napravimo neku pizdariju kao pre.Mnogo sam sa tobom propustila nemoj sada da ides.Ipak precutim,zavrtim se u stolici i senka mi se sklopi preko srca.Nije vreme da kavarim ovako lep trenutak sada.I onako ih je premalo.Zato zelim da te gledam kako se smejes i kako ti taj zub strci mimo ostalih kao da hoce da kaze ej evo meeee :) Moje aprilsko dete.Blizi nego sto sam slutila.Hvalis mi se nekom curicom mnogo mi je drago zbog toga,pitala sam se toliko puta da li te mori dosada i usamljenost.Vidim da si srecan i da ti dusu greje ta neka malecka i pozelim i nju da zagrlim i da je zamolim da ti ne lomi srce nikada.Da bude dobra :) Bog zna da je malo pravih dobrih ljudi.Otpratila sam te kao da sam ti mama,nisam htela da placem dok nisi usao u voz.I nisam htela da ti kazem javi se jer bi znao da sam tuzna.I vise bi zvucalo kao rastanak.A mozda bih i procvilila a to nikome ne treba.
 

Back
Top