Vernici i kupaće gaće

Ovo sam fotografisao pre neki dan, u Dubrovniku, gde sam letovao, preciznije na Lapadu, u delu grada koji se zove Montovjerna, nedaleko od hotela Veritas, podignutog još u vreme SFRJ, a nedavno renoviranog, punog gostiju iz svih krajeva sveta...



Pogledajte prilog 393247



Radi se o dvorani Jehovinih svedoka u Dubrovniku. Ko ne veruje neka izgoogla i naći će fotke ove zgrade. Vidite li u gornjem desnom uglu kupaće gaće? :hahaha1:

Evo malo detaljnije...



Pogledajte prilog 393248



E, sad, zanima me da li su ovo kupaće gaće od starešine ili od nekog običnog člana? I da li se vlasnik gaća kupao na maloj ili velikoj plaži iza hotela Veritas?

Samo da dodam još nešto: u blizini se nalazi ženski katolički samostan, čije su članice obučene od glave do pete, dok se Jehovini svedoci kupaju sa tetoviranim robovima po plaži.

Ko je po vama bliži bogu? Katoličke časne sestre ili Jehovin svedok čije se gaće suše na terasi dvorane kraljevstva?
 
Moja žena. Ko misli da sam žena, mogu mu ponuditi cuninlingus. A daću mu ono što imam. Ako hoće neka uzme, ako neće neka poljubi pa ostavi. :hahaha1:

Nikada i nigde nisam rekao da sam prosvetljen, samo da pokušavam da se krećem putem prosvetljenja. A volim da se rugam licemerima.
 
Nisam baš razumjela ovaj tekst..definitivno...manje više svi znamo što su i tko su Jehovini svjedoci..samoprozvani vjernici čija nastrljivost prelazi sve granice..i ne razumijem i dalje što ste željeli reči ovim kako slikama tako i tekstom?...zar se nikada niste susreli niti sa jednom Jehovinim svjedokom? ..zar je moguće da ste po tome pitanju "nevin"?...Njihovo napostavanje i neodustajanje, silovanje na razgovor govori samo za sebe. Tako da mislim slika tih kupaćih čak nije niti vrijedna spomena, a da je ovo kako vi to nazivate ruganje licemjerima, vjerojatno bi tekst bio drugačiji. Što se samostanki tiče, a kako bi one drugačije trebale biti obučene nego po propisima svojega samostanskog reda??...Ili biste vi ipak radije vidjeli ženski kupaći kostim...??...da, čak sam uvjerena da je tako...a i da se i one kupaju u čemu je i tu problem??...Mislite da su njima mnoge stvari zabranjene?? Nisu, samo ih one ne stavljaju na sva zvona, koji je razlog da se svećenici, samostanci i časne sestre ne bi smjele kupati u moru, jezeru??...i da, kupaju se i mi baš ni u Dubrovniku a ni u ostalom dijelu našeg predivnog Jadranskog mora ne vidimo problem u tome?...dakle koji je onda vaš problem??....Pozdrav iz pakleno vruće Istre..:)
 

Back
Top