Sesir

Bilo je to nesto posebno.Mozes reci da nikada nije ni bilo,za tebe sve da se obrisalo,opet ces lagati sebe i priznaces mi to skruseno,pokajnicki makar i porukom.Osetim svaki put vrelinu tvoga srama i kajanja kada mi kazes da nikada niko nije toliko trpio tvoje gluposti i da mora da sam luda.Da znas da sam luda ali znas da ni jedna nece nikada ovako kao ja.I da opet moras da me maltretiras jer samo tako znas da me imas.Istrajno sam pobedjivala svaku tvoju logiku.Videla sam u tebi dete.Usamljeno napusteno lomno.Gladno ocajno i besno.I kad mi ne kazes ja razumem.Ja znam sta se krije iza onog sesira.To mi nikada neces sakriti :) Nisi se ni osisao.Glavonjo :) I ona tvoja zuta mindjusa,pobogu na sta si mislio.Nikada nisi imao pojma sa zivotom,a ja sam pokusala da nas vodim i sama corava ko slepi mis :)Ne krivim te.Uopste.Ni sebe.Tako je kako je.Dosta je i bilo.U neko drugo vreme i drugim uslovima drugacije bi nam i sanse bile.Minus i minus daju plus zar ne :lol:Kao i ona da smo toliko ludi i poremeceni oboje da nas niko drugi ne bi ni trpeo.Jedino cega mi je zao i to i sam znas je Milica :)Milice nema.
 

Back
Top