JADNI FRANCUZI

Kad se vlast pretvori u tiraniju i zakonima lagalizuje razbojništvo , pljačku , radno robijanje i sejanje eksploatacionog robovanja , čovek biva primoran sopstvenim telom i njegovim životom da brani gola prirodna prava na ljudski dostojanstven život....ovih dana to se dešava stanovnicima / radnicima francuske....nije njima to istorijska prvina , mnogo su oni života dali za svoja prava - a ono opet , da ih zadesi takav peh da izaberu takvu vlast koja teži njihovom uništenju , na današnji dan ; to je zaista đavolja rabota .
Baš nemaju sreće , za razliku od nas , koji imamo tako humanu i ljudsku vlast , pa ne moramo ovakve stvari da činimo , koje čine jadni francuzi !
Zbog novog zakona o radu francuske ulice sada izgledaju ovako :

aa7d6107d141208c1bd66ad36aed94f5.jpeg


http://www.blic.rs/vesti/svet/zbog-novog-zakona-o-radu-francuske-ulice-sada-izgledaju-ovako/mtkzlz9
 
...setih se one fraze o medalji , da ima dve strane - oću reći , zavisi iz koje sredine stvar sagledavaš sa ličnim simaptijama za nju - sredinu.....ako stvar sagledavamo iz svere oligarha sa utvrđenim simpatijama za njih , onda su huligani , teroristi , državni neprijatelji , izdajnici , strani plaćenici - društveno zlo...zato je vlast ustala oružanom silom protivu njih , bez pardona...slika govori :
ed3395e7b8c77dff59580087d97fd503.jpeg


...ako se stvar gleda iz radničke perspektive sa simpatijama za taj svet , koji je eksploatisan do koske , a sad se i ozakonjuje još veći nivo pljačke i obaveznog kulučenja , onda je ovo borba za slobodu - pokušaj da se golim telom odbrani pravo na pristojno plaćen rad od koga može da se ljudski živi.....imajući u vidu da su goloruki ustali protivu naoružanih profesionalnih ubica - svaka pravda je na njihovoj strani !
 
Samo pogledaj današnju vest da je neka kineska kompanija koja ima 110000 radnika odpustila više od pola ,60 000 radnika,jer je uvela robote u proizvodnju pa zaključi šta čeka radnike širom sveta ali ne samo njih.A eno tamo preko bare već prave i veštačkog čoveka:roll:Biće borbe na život i na smrt a ne samo paljevine ,tako mi izgleda:think:
 
Samo pogledaj današnju vest da je neka kineska kompanija koja ima 110000 radnika odpustila više od pola ,60 000 radnika,jer je uvela robote u proizvodnju pa zaključi šta čeka radnike širom sveta ali ne samo njih.A eno tamo preko bare već prave i veštačkog čoveka:roll:Biće borbe na život i smrt a ne samo paljevine,tako mi izgleda:think:
 
...kineski komunističko kapitalistički feudalizam , sa koreanskim naj surovoji je na svetu za radnike i nadničare....svojevremeno sam govorio da su radnici zapada suludo prođerdali svoju poziciju radujući se padu berlinskog zida....naime oni su najviše izgubili sa njegovim padom , a tek ima da gube...sve nadaće prvo su isprobane na radnicima i nadničarima iz takozvane zone gvozdene zavese , pa se onda primenjuju u umerenim dozama na zapadu...lagano , na umerenoj vatri kuvaju ih njihovi zlotvori....
...stvarno u pravu si , tek se očekuje borba na život i smrt !....daće bog da mi taj rat preskočimo - da jedno bar ratovanje mimoiđemo , makar sa mlade bukve koru gulili !
 
Samo napred, pljuje se u naj većem sve što je socijalističko, organizacija Sindikat uništava se sve više iz dana u dan
to je jedina organizacija koja se brine za radničku klasu i njihova prava,
Socijalističke partije širom Evrope kako sebe uništavaju tako i Sindikat.
Meni veoma interesantna političarka nemica Sahra Wagenknecht od levice koja u Nemačku čini jaku opoziciju.
 
...nemački , francuski , engleski i njima slični radnici imaju gde da propadaju i šta da izgube - ali ova naša sirotinja i beda radničko nadničarska , ima samo svoj bedni život , koji više ne vredi ni koliko jedan metak , kao nekad u vreme haranja slobizma , šešeljizma i srbizma.....ovo stiroporsko reciklirano , četničko evropeisanje , kad četničke vojvode vrše smotru partizanskih jedinica , obezvredilo je sve , pa čak i sunčan dan pretvorilo u ništavilo !
 

Back
Top