...„Moć svetlosti“..... na The Lady D način :)

Foto : The Lady D


...Inspirisala me je ova jedna fotografija, sa pojavom svih segmenata svetlosnih moći na sebi ... prikazanih i simbolizovanih bojom...
Od mladih novorodjenih zelenih listića, preko vatrenih tonova, do crnih garežnih... nepovratnih...

Poželeh podeliti sa vama svoja razmisljanja i snažnu poruku koju u meni pobudjuje.

MOĆ SVETLOSTI

Da te rodi! ......................................................(ozeleni)
Da te zapali,gori...sagori! ................................ (crvene plamene boje i -crno)
Obasja u lažnoj boji! ....................................(uticaj na utisak o boji)

...Da se posle mraka rodi,
Da te rukom svojom vodi,
obelodani, svuda nastani,
da otkine list na grani.

Svud zaviri, i zavuče,
Da te skine i obuče,
Svetlost može da ti da,
bez pitanja uzima...
Ide napred ne zastaje,
svetlost poznaje sve naše strane.

Puno vas pozdravlja vasa
The Lady D
:heart:
:hvala:
:bye:
 
Foto : The Lady D
url=http://postimage.org/]
DSC029932.jpg
[/url]
Foto : The Lady D
 
zxy;bt290448:
Zbog moći svetlosti je Sunce oduvek obožavano bilo a sad se to malo promenilo,ljudi više obožavaju zlato ali za zlato kažu da su to sunčeve suze ,tako da mu dodje na isto.Ali bez svetlosti ne bi bilo ni tvojih zanimljivih fotografija a one govore dosta toga lepog o tebi Lady D :D
__________-

Ma nisam zadovoljna...prezadovoljna sam tvojim komentarom! hehe...sad misliš,jao, "sto rastem pred komplimentom"...ma ...jok čvrsto gazim,a pada se ne bojim...nego utrefio si i razumeo si poentu ove pesme,aj to.....nego si me "muški baš" dopunio!!:klap:
:hvala:
Hvala ti od srcaZxy,
to je ta muka čovečanstva-kad se zamene teze,zaborave izvori zivota....
... i dok se ne nauči tj. svako na svojoj kozi iskusi da"nije zlato sve sto sija"

..." Nije blago ni srebro ni zlato, već je blago sto je srcu drago"...

Luciferove sluge štete umeju dotle da nazdrave svom haraču,

ali nikad nije kasno, ustati pri trenutnom padu ,
i staviti zrak sunca i komad zlata na svoju vagu!

ps
tolko si me obradovao da iznedrih sopstvenu-izreku u ovom trenutku hehe
 
The Lady D;bt290452:
__________-

Ma nisam zadovoljna...prezadovoljna sam tvojim komentarom! hehe...sad misliš,jao, "sto rastem pred komplimentom"...ma ...jok čvrsto gazim,a pada se ne bojim...nego utrefio si i razumeo si poentu ove pesme,aj to.....nego si me "muški baš" dopunio!!:klap:
:hvala:
Hvala ti od srcaZxy,
to je ta muka čovečanstva-kad se zamene teze,zaborave izvori zivota....
... i dok se ne nauči tj. svako na svojoj kozi iskusi da"nije zlato sve sto sija"

..." Nije blago ni srebro ni zlato, već je blago sto je srcu drago"...

Luciferove sluge štete umeju dotle da nazdrave svom haraču,

ali nikad nije kasno, ustati pri trenutnom padu ,
i staviti zrak sunca i komad zlata na svoju vagu!

ps
tolko si me obradovao da iznedrih sopstvenu-izreku u ovom trenutku hehe
Hej Lady Di,ja sam popio jednu čašicu viljamovke ,a ti?;)
Il tebe drugo nešto opija i zanosi menščini... a šta ,mogu misliti:lol:Hm...ha,tako i treba:ok:mlada si a napolju je proleće,kad će ako sada neće:lol:
 
zxy;bt290453:
Hej Lady Di,ja sam popio jednu čašicu viljamovke ,a ti?;)
Il tebe drugo nešto opija i zanosi menščini... a šta ,mogu misliti:lol:Hm...ha,tako i treba:ok:mlada si a napolju je proleće,kad će ako sada neće:lol:
____________-

Mene"svetlost pogledala" da pronadje do mene put vec treci kg cvetova hibuskusa,procvalih na afričkom suncu(kad moze Kleopatra-sto ne mogu ja hehe"pa ih na šte-srce ispijam...
...a tebi evo saljem jedan suvenir sa "SveCkog a našeg" ZLATIBORA"
Samo oprezno Zxy sa "Kraljicama"-zenska ćud je to hehehe

Foto :The Lady D

ps.
ovo kod mene je nesto urodjeno i ne prolazno ...ne meri se u promilima :)
..mada vi'š trebali bi novorodjenčadima i te analize raditi... hehe
...nego i ova "rakijska"odlicna ti je dopuna....nekih vrsta zamucene svetlosti :)

hvala! :)
 
Sfyontull;bt290454:
Lepe su ti slike... Pogotovo mi se sviđa ono prvo drveće... :D:bye:
___________


Drago mi je da te vidim...mogla bi se zaceniti od smeha kad se setim da sam poslednje tebi i Loncaru rekla da "odo da nam iskokam kokice ,pa se vracam"
heheheh
niko ne bi poverovao da nisam"pojela suvenir celi iznad" hehehehe
al kukuruzne klice tek pronadjoh hehe pa odustadoh ipka od daljeg čekanja :)

nego ..bas mi je drago da ti se prva dopada,jer ona je "kriva za sve" i ona me inspirisala u momentu,porukom koju sam prepoznala i prepričala vam,pa sam malo pregledala i ostale, koje bi mogle da još dopune ili prosaraju pricu :)
:hvala:
:bye:
 
Lord Gledston;bt290458:
Opusteo je forum L.D. bez vasih predivnih poetskih slatkisa.Ali sada,sa povratkom,i sa ovim zaista nadahnuto snimljenim prizorima

Prirode,ponovo je Forum procvetao,ponovo je prolecno sunce,obasjalo ovu do skora,zabokrecinu. Hvala,u ime svih prosvecenih forumasa

Pozdrav L.G.
_________

Veselim se svakom susretu sa srodnicima,koji se ne ustežu da podele svoju emociju, bilo da pohvale ili kritikuju,
Hvala vam sto uzivam tu privilegiju i čast , vaše pažnje i posvećenog vremena.
ps.
I da je samo 1 takva osoba na forumu,imam zbog koga svratiti
...a nije...
sa puno je nas- strastvenih ,posvećenih...spontanih mornara
paluba ova naša prošarana
sa ponekad čudnih, ali nikad slucajnih životnih pitovanja. :)

Lepo je uciniti vidnom i opipljivom tu nit koja spaja
-makar to bilo u vidu datog komentara.

S postovanjem
The Lady D
:heart:
:hvala:
:bye:
 

Back
Top