----------------------------------

.....haha.....znači i tebi je drago kad moj post ujutro ne osvane...to je na stanoviti način i lijepi osjećaj kod mnogih; "evo nema posta možda je živinče crklo"...eto zato brišem; da obradujem i razveselim ljude...podarim im nadu, i ufanje....
 
Poslednja izmena:
kompleksasu... a bas smo svi uzivali u tvojim postovima i vracali se da uzivamo.. samo ti previse mislis- o misljenu drugih..sto zapravo uvek tebe zezne...ja volim tvoju poeziju.. ali ti se ponasas kao neko ko da sirocetu na ulici jednu soldu pa se predomisli te je opet uzme natrag...kako znaju muski zenama da viknu: Das il ne das? e tako se mora i sa tobom...
 
Poslednja izmena:
Gloriana;bt288756:
kompleksasu... a bas smo svi uzivali u tvojim postovima i vracali se da uzivamo.. samo ti previse mislis- o misljenu drugih..sto zapravo uvek tebe zezne...ja volim tvoju poeziju.. ali ti se ponasas kao neko ko da sirocetu na ulici jednu soldu pa se predomisli te je opet uzme natrag...kako znaju muski zenama da viknu: Das il ne das? e tako se mora i sa tobom...
Ti andrriano vidiš neprijatelje gde ih nema. Niko ništa ružno nije rekao o tvojim pesmama i pisanju uopšte, naprotiv. Dobio si pohvale. Kritike su ti bile upućene samo za ponašanje. Recimo, ja ne volim baš ljubavnu poeziju, ali sam ostavljala hvale kod tebe za dobro napisane pesme i tekstove jer jesu - dobri, čak iako se ne bave onim što mene interesuje. Tako da - sa kim se ti i zašto svađaš? Stvarno ne razumem...
 

Back
Top