......................... ................ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

andrriano

......................... ................

Oceni ovaj blog
xxxxxxxxxxxxxx

Pošalji "......................... ................" na Facebook Pošalji "......................... ................" na Google Pošalji "......................... ................" na My Yahoo! Pošalji "......................... ................" na Live Pošalji "......................... ................" na MySpace Pošalji "......................... ................" na Twitter Pošalji "......................... ................" na Digg Pošalji "......................... ................" na del.icio.us

Ažurirano 06.01.2017. u 18:41, autor: andrriano

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sanja* (avatar)
    Zabranjeno!
    Ažurirano 28.03.2016. u 12:49, autor: andrriano
  2. Sfyontull (avatar)
    Zabranjeno!
    Ažurirano 28.03.2016. u 12:49, autor: andrriano
  3. sanja* (avatar)
    Šta je zabranjeno? Istina?
  4. Gloriana (avatar)
    * * * * *
    Ažurirano 30.03.2016. u 21:38, autor: Gloriana
  5. The Lady D (avatar)
    Andrriano ,
    Sličajno sam videla „ko te proganja,“
    Pomislila sam :„mora da se pojavio neki pravi talanat, moram da vidim o cemu piše taj Andrirano.“ :)

...Nije me prevario instikt ni ovaj put. Odusevljena sam energijom i snagom ovog tvog bloga i zelim to podeliti sa tobom iako si ga povukao.

Hvala ti za „[B]izvor žive reci...iza planine polja vlastitog vida[/B]“
    za te neustrasive i nepokolebljive težnje proviriti i dalje i dublje,osetiti jače, snažnije,otići korak dalje i dalje ..kao potreba ,kao ispunjenje...slobodan kao dah...rast,pokret,tok ,žubor..a sve sa željom očuvanja bistrine duševne svetinje koju bi poslednjim dahom odbranio i ne bi sopstvenom cistinom(bistrinom) uma i svesti dozvolio njegovo zamucenje niti kakve atake na tom svom duševnom svetilistu.
    Bez zive reci...samog zivota..ne bi bio svoj.

...ne odavno..vec nikad nisam pročitala ovde nešto tako originalno i snažno.

Taj tvoj na mene preneseni osećaj zarobljenosti u svakom nametanju okvira, i živa treperava želja kao krvotoka puls, za većim i širim,novim,....hrabrost i odlucnost ..da se krene pomeranju granice vlastitih vidika,duse ..ma ne to je čak tvoja potreba za tim, tvoj način postojanja.
    A opet sve mozeš lako i spakovati u „šutnju“ osluškujuci i prizeljkujuci susret sličnosti i srodnost.
    Taj istrazivacki samokritičan duh ...
    Duboko korenski čvrsto razgranata Snaga i Vera jedne nepokolebljive volje pojena sigurnošcu u sebe i svoju nepresušnost, spremnost pred svim izazovima.
    Hvala za isceliteljski zagrljaj tvojih reči, koji prenoseći ove snažne poruke napaja izdanke istoizvorne...

Ti nisi vlasnik živog izvora,ti si vlasnik zivog-dragog kamena,diamanta...vlasnik si svog života.
    Na pravom si putu...čestitam ti , odsad cu sa velikom „zivom“ radoznalošću potraziti,tvoj neki novi rad,jer ovaj koji sam jedino videla me je kupio .
    :hvala:
    :bye: