REKA SAM

attachment.php


(sve reči do sad ispisane, pa i ove, samo su zapisi spisateljkine duše i života....prelepog života....da mogu, kada se prozori sećanja isprljaju po malo da ih obrišem i gvirnem kroz njih, kada me život slomi da se podsetim gde spava snaga. Ovo je knjiga koju ostavljam u amanet onima koji hode za nama koračajući tragovima našim.....našoj deci)

REKA SAM

Reka sam
Kroz mene protiče vreme.
Reka sam
vreme nosi muziku osećaja.
Reka sam
osećanjima putuje ljubav........i peva.
Reka sam
sa svakim talasom sve bogatija
koračam koritom mi datim
hraneći obale svoje.
Reka sam
hodam ka ušću....

Tragovi reke su u zelenilu njenih obala.

"Naše je samo ono što damo, zato što možemo dati samo ono što imamo u sebi, bilo dobro ili loše. I jedno i drugo davanje ostavlja tragove na onima kojima dajemo. Tragovi naši, to smo mi. I nije bitno šta sami o sebi mislimo. Nije bitno ni šta drugi o nama misle. Bitni su tragovi našeg davanja, jer to smo mi. Zato pogledajte oko sebe, u ljude oko sebe, u svoje tragove i videćete...sebe." Lj.​


i naravno, moja omiljena, misleća pesma :lol:

PS Laka vam noć ljubitelji lepih tragova :heart:
PSPS ovo Lj je Ljiljka samo inkognito :lol:
 
faraonn;bt287752:
...Gombrovic je rekao da poznati pisu biografiju a On pise biografiju da bi postao poznat...
Tvoje pisanje je zaista specifican nacin pisanja Sebe...:bye:

:lol:pa sad, da sam poznata, vala jesam poznata dama :manikir:
Verovatno ga zato ljudi čitaju, msm zbog :tease: specifičnosti hahahaah
O ovom tekstu ispod pesme, postoji jedna lepa priča koja još traje. Nadam se da će dugo trajati. Ali o tome neki sledeći put, kada mi se volja u vremenu pronađe.
hvala prijatelju :zag:
 
Љиљка моја, видех твоја словца, и ето, сврнух само да нашарам неки зарез :heart: :heart: :heart::cvet:
Овај нови блог вапи за песничарењем :cvet:
 

Back
Top