......................... ....... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

andrriano

......................... .......

Oceni ovaj blog
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pošalji "......................... ......." na Facebook Pošalji "......................... ......." na Google Pošalji "......................... ......." na My Yahoo! Pošalji "......................... ......." na Live Pošalji "......................... ......." na MySpace Pošalji "......................... ......." na Twitter Pošalji "......................... ......." na Digg Pošalji "......................... ......." na del.icio.us

Ažurirano 06.01.2017. u 18:27, autor: andrriano

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Soradze (avatar)
    Ovog puta neću ni reč napisati o tvojoj poeziji, već sledeće: ako budeš i dalje pisao i brisao,
    time vređao čitaoce, postoji mogućnost da postaneš persona non grata u ovoj virtuali.
    Poštovanje!!
  2. andrriano (avatar)
    @Soradze....ne znam o čemu govoriš...ako sam dobro shvatio; nemam pravo brisati svoje tekstove...je li to pravilo važi samo za mene jer sam vidio da i ostali
    blogeri brišu svoje postove...ili je to zato jer sam iz druge države....pošto imam u Srbiji puno braće i sestara (sigurno više nego ti Soradze) valjda ću dobiti malkice prava kao i "domaći" blogeri - pa tu i tamo koji post obrisati...ali ako to nije nikako moguće; nije mi teško reći - ZBOGOM....
  3. sanja* (avatar)
    Soradže ti je rekla da joj se tvoje pesme toliko sviđaju da će te staviti na listu za odstrel ako joj uskratiš mogućnost da im se vraća kad god poželi.

Eto.
  4. andrriano (avatar)
    Nije to ona rekla...loš si advokat....
  5. Gloriana (avatar)
    Predivna poezija istovremeno tuzna. Sve sto pocinje sa "Ako" je jos samo san, mogucnost, zelja, ucena srca. A kazu da su zelje i zeljenje najlepse. Iscekivanje ljubavi.Zar je moguce voleti dublje u iscekivanju od voljenja u stvarnosti? Zar je moguce voleti vise od voljenja? "Jeste "rekao mi je jednom jedan pesnik: "Voljenje stihovima"
    Ažurirano 12.03.2016. u 21:03, autor: Gloriana
  6. andrriano (avatar)
    uostalom; ima valjda dama - jezik....pardon - po svemu sudeći; jezičinu....
  7. Soradze (avatar)
    Nisi dobro shvatio!! da su ti stihovi loši, pomislila bih "dobro je što je obrisao"...pošto su ti stihovi prelepi, mislim da si mi oduzeo uživanje u njima kada ih izbrišeš... u tom kontekstu shvati moje napisano.
  8. andrriano (avatar)
    A ja pomislio da si ti vlasnica/gazdarica ovog portala...pa sam se prepao....prijeteće je djelovalo....izvinjavam se....
  9. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Nisi dobro shvatio!! da su ti stihovi loši, pomislila bih "dobro je što je obrisao"...pošto su ti stihovi prelepi, mislim da si mi oduzeo uživanje u njima kada ih izbrišeš... u tom kontekstu shvati moje napisano.
    Loš je u čitanju signala u virtuali, lepo ja rekoh
  10. andrriano (avatar)
    .....eto; svašta se dešava kad mali neuki naivci zalutaju u virtualni svijet, i još među čeljad drugačijeg mentaliteta....
  11. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio andrriano
    A ja pomislio da si ti vlasnica/gazdarica ovog portala...pa sam se prepao....prijeteće je djelovalo....izvinjavam se....
    Pa i jeste bilo preteće.
    Kompliment u formi pretnje

To ti je kao ono "ako pogineš, ubiću te!", kojim se ne iskazuje namera da nekog usmrtiš, već sasvim suprotno.
  12. andrriano (avatar)
    http://forum.krstarica.com/member.ph...anja*......kod mene su ljudi jednostavni, malo filozofiraju...a puno rade i ne mudruju....
  13. Soradze (avatar)
    sve je ok.... nisi ti prvi koji mene ne kapira....nego, vrati one divne pesme koje si obrisao, da uživamo u njima!!
  14. andrriano (avatar)
    ....sanja....tvoji "upadi" šalju -kako ti kažeš- zaista jake signale....tvoje stanje očito ulazi u ozbiljnu fazu....ako želiš; mogu ti pomoći----
  15. sanja* (avatar)
    http://forum.krstarica.com/member.ph...anja*......kod mene su ljudi jednostavni, malo filozofiraju...a puno rade i ne mudruju....
    Ne znam u kom si delu Hrvatske, ja imam prijatelje gotovo u svim županijama, i mahom su filozofi
    Što ne znači da su neradnici
  16. andrriano (avatar)
    a tko kaže da sam iz HR
  17. Sfyontull (avatar)
    Stvarno su ti divne pesme i bezveze je da ih brišeš. Kakve veze ima odakle si?
  18. sanja* (avatar)
    Aha, ok.
    Ako ne mudruju a puno rade, onda si u Švajcarskoj?
  19. sanja* (avatar)
    Citat Original postavio Sfyontull
    Stvarno su ti divne pesme i bezveze je da ih brišeš. Kakve veze ima odakle si?
    utripovao je da ima neke veze.
    Loše čita signale

A i insistira na razlici u mentalitetu
  20. Sfyontull (avatar)
    Možda nije u redu ovde da pitam - ali zašto Glorianina pesme ne može da se komentariše? I ona je divna...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja