Mozda sujeta?

Budala ima svuda, to je vec poznato, ali nije bas prijatno kada naletite na njih. Ja sam pre nekog vremena bila sa nekim likom u vezi. Nesto kratkotrajno. Mozda vam cak nisam ni pisala ovde. Eto, toliko je bio nebitan. Ja sam bila u nekom medjuprostoru izmedju dva decka, on se nasao u kaficu, imao je djipa, malo se provozali, ljubili, ja sam videla da je bez veze i otisla dalje. Ne bih ga se mozda ni setila da nisam pristojna i da ne pamtim momke sa kojima sam bila. srecom dobro pamtim, cak i detalje.Jednom je nosio bele carape na crne patike cipele i na njima je jos bio Najke znak. Bio je u farmerkama, ali je gore imao neku lepu, svecanu kosulju i sako. Fino mu je stajalo, ali to ne ide, ne ideee uz svecano, te sportske carape. Tako sam ja njega skoro videla nesto, a on je poceo da vredja sa nekim drugom, kojeg znam, a koji je bas seljober neku devojku. Onako, uhvatila je dvojica seljaka u masinu, pa misle da su pametni. Devojci je bilo neprijatno i ne moze da ih se otrese, jer su oni obicni sto kazu djulovi. Probudi se u meni Supermenka, jer ja ne volim nepravdu. Pridjem ja tamo, a on se pravi da me ne poznaje. Ja nastavim igru da mu se nabacujem i umiljavam, a on se i dalje nesto uvija i izbegava me. Iz pogleda se videlo da se mi znamo, a ja sam znala da mu je jezik kao parizer kad smo se ljubili. Ostave oni devojku, ona pobegne, a mene krenu da zezaju. Bilo mi je drago, sto sam to resila, jer je devojci bas, bas bilo neprijatno, a meni je svejedno, jer me ne zanima ni ona, a tek ne njegov seljober sa nekom lizing Tojotom. On je neki farmaceut valjda, ne znam sta li je. ONo klasicno, dosao do para... Lupetaju oni tu i ponizavaju me, ali ja sam pazljivo cekala momenat, jer svaki kreten se izlaje. Tako je i ovaj moj bivsi rekao: "Da li bi me ugrizla za usnu ponovo?" Ja sam rekla: "Ugrizla bih te ja i tada i sada za nesto drugo da moze da se digne do mojih usta." To je bilo skandalozno. Videli su da je Cica Vrela, ali sam se ja onda pokupila i otisla. Onda sam cula pricu iza ledja: Odbio sam je, pa sada me juri.
Dakle, prenela sam vam moju pricu kako je bilo. Nikakav interes nisam imala kod njega, samo da spasim tu devojku od ponizenja.
Cesto mi ovde kazu, kada kazem svoje misljenje da sam ostala bez decka.
Cesto, tako muskarci kazu, cim dobiju po nosu da ih neko juri jer su ga odbacili.
Zasto bi to uopste moralo da bude znak necega?
Zasto bih ja jurila nekog, ako me je povredio i ako je stavljena tacka na to?
Zar covek misli da je toliko vredan?!
 
Bili bi zanimljivo čuti šta on misli ,ali tako šta se obično ne dešava,msm život izbegava da nas tako suočava,ali verujemda bi se u jednom složili oboje ,onom što si napisala u prvoj rečenici ...budala ima na sve streane;):lol:
 

Back
Top