IDE NOĆ umornim korakom..nosi strah....

noć...a već je danas taj dan...kad zlo samo što nije zakucalo na vrata...kad znam da ću slušati laži..a sve u meni se grči da kriknem...a opet...tko sam ja da kriknem...zbog čega...nije moje...i trebalo bi mi biti svejedno..a nije..grći se želudac..jeza klizi kičmom....dolazi...svakom minutom je bliže...čujem joj korake...vidim lice lažnim osmijehom namješteno...pruža ruku kao da se nikada ništa nije dogodilo..kao da iz njezinih usta nije palacao zmijski jezik....grizao...ujedao..ostavljao otrov po duši...
duša mi se grči...srce preskače...i tako ti je to kad se neznaš braniti..onda te paralizira...jer ona dolazi...i donosi prošlost koju sam htjela ostaviti iza nekih dalekih zatvorenih vrata...a čujem škripu starih šarki tih vrata...škripe ta hrđava vrata..donose jezu...strah...drhtavicu...
u glavi težina..krv mi kola brže...želim udariti..vrisnuti..a nema nikoga to da čuje...boga molim snagu...da ne dozvoli da mi mržnja uđe u srce...želim biti svoja...ne želim biti ona...

noć je..tama...a kroz nju se šulja zvuk koraka koji dolaze....
 
Lepoto, sigurna sam da si srećnica koja je osvedočeno odavno dobila blagoslov i zaštitu od Boga, od Života....Sigurna sam da će sam Bog oduvati zmijoliko čudovište tvog prošlog života. I da te pitam: kako može neko, ko ima Boga u sebi da se plaši??? Možda samo ne vidiš jasno da si miljenica Svevišnjeg. Da, u ovo sam sigurna. Grli te tvoja prijateljica... P.S. Odoh da pogledam naše fotografije, tačnije sjaj tvojih plavih, nasmejanih zvezdica...
 
Verovatno u ovakvo neko jutro i doba godine je onaj slavni danski režiser snimio film o Demijurgu koji sad Francuzi zabraniše za prikazivanje.Naime on govori o tome da ovaj svet nije stvorio Bog nego Demijurg a menščini jutros da ako nije to uradio Djavo nego ipak Bog ,onda smo djavoli mi i dobili smo šta smo zaslužili,trećeg nema...:think:
 
zxy;bt285072:
Verovatno u ovakvo neko jutro i doba godine je onaj slavni danski režiser snimio film o Demijurgu koji sad Francuzi zabraniše za prikazivanje.Naime on govori o tome da ovaj svet nije stvorio Bog nego Demijurg a menščini jutros da ako nije to uradio Djavo nego ipak Bog ,onda smo djavoli mi i dobili smo šta smo zaslužili,trećeg nema...:think:

možda zxy moj...možda..ne bih znala jer da znam odgovore na mnoga pitanja ne bi sad dušom harala oluja...ponekada upadnemo u taj sotonski ples..uvuče nas netko a mi ga ne prepoznajemo....jer živiš li jedna običan život i kad uletiš u vihor...koji te baca lijevo desno...činiti nešto. ili ne činiti...sve se svodi na isto...drugi drže dirigentsku palicu u rukama....njihova je muzika glasnija...borbenija...
 
Soradze;bt285067:
Lepoto, sigurna sam da si srećnica koja je osvedočeno odavno dobila blagoslov i zaštitu od Boga, od Života....Sigurna sam da će sam Bog oduvati zmijoliko čudovište tvog prošlog života. I da te pitam: kako može neko, ko ima Boga u sebi da se plaši??? Možda samo ne vidiš jasno da si miljenica Svevišnjeg. Da, u ovo sam sigurna. Grli te tvoja prijateljica... P.S. Odoh da pogledam naše fotografije, tačnije sjaj tvojih plavih, nasmejanih zvezdica...

Moja Soradze....da je Bog to htjeo davno bi to uradio....možda se jednom i on osvrne na mene...tko će ga znati....ja više ne znam ništa...
 

Back
Top