Tomas lokomotiva torta 2.deo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

zlatna koka

Tomas lokomotiva torta 2.deo

Oceni ovaj blog
.......E sada ono najvažnije: LICE

Sada za lice imam kalupčić pa mi baš ispadne originalno (reljef), oči i usta prvo obojim belom bojom, pa crnom nacrtam zenice i obrve, pa opet belom tačkice na zenicama.
Ranije sam i to radila ručno i to je otprilike izgledalo ovako:

A sada ovako:

Kalupčiće za lice i točkiće sam napravila na osnovu igračke, uz pomoć mase za proteze (možete je nabaviti uz pomoć svog zubara ili u specijalizovanim radnjama koje prodaju opremu za stomatologe), a igračku kupite.
Srećan rad....

Pošalji "Tomas lokomotiva torta 2.deo" na Facebook Pošalji "Tomas lokomotiva torta 2.deo" na Google Pošalji "Tomas lokomotiva torta 2.deo" na My Yahoo! Pošalji "Tomas lokomotiva torta 2.deo" na Live Pošalji "Tomas lokomotiva torta 2.deo" na MySpace Pošalji "Tomas lokomotiva torta 2.deo" na Twitter Pošalji "Tomas lokomotiva torta 2.deo" na Digg Pošalji "Tomas lokomotiva torta 2.deo" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. DamaBezBlama (avatar)
    Uh kako dobro izgledaaaa... koliko detalja ja se tebi divim!
  2. REVELIN (avatar)
    Za majstorsku izvedbu, deset +
  3. Cicoka (avatar)
    CAROBNJAK IZ OZA-10 puta 10-pa gde me nadje majko moja.
  4. ivancica80 (avatar)
    HVALA TI,POMOGLA SI MI.
  5. zlatna koka (avatar)
    Hvala
  6. slogi (avatar)
    Svaka cast!!!!!! Bas sam i ja htela da pitam kako pravis (bila sam ubedjena da se unutra krije neki rolat) mene to mozda ceka za 20. januar
  7. llylly (avatar)
    nemam komentar, osim da treba dobro da se zagledam da vidim sta je igracka a sta torta!
  8. Luniks (avatar)
    Ja stvarno nemam sta da dodam nego svaka vam cast, gledam i divim se. Vjerovatno cu pokusat da napravim ali.......
  9. ellora (avatar)
    Savršeno, predivno, nemam riječi. Inače nova sam ovdje i već dugo pokušavam naći kako praviš ovu tortu i konačno sam uspjela. Svaka čast, sve su ti torte prekrasne.
  10. Alex5 (avatar)
    Pravis predivne torte. Interesuje me nesto u vezi ovog kalupa. Jos davno sam razmisljala o tome da bih mogla napraviti neki kalup uz pomoc mase za proteze ali kada sam je htjela nabaviti, rekli su mi da to ne moze dugo da drzi i da se eventualno moze napraviti samo jedna figura. Mozes li mi reci kakva su tvoja iskustva?