PRIJATELJIMA NA DAR - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Soradze

PRIJATELJIMA NA DAR

Oceni ovaj blog
Dragi prijatelji, u znak lepog druženja i upoznavanja naše kreativnije strane, želim da vam pokažem neke svoje crteže u kojima sam uživala dok sam ih stvarala. Oni su deo mene, moje mašte i bajkovitosti u kojoj uživam. Svoju kuću volim da ukrašavam svojim rukotvorinama i radovima. Veoma mi je inspirativno ulepšavanje kamenja, tako da svaki oslikani kamen poseduje svoju priču, sačuvanu u mom sećanju. Na policama, zidovima, stepenicama stoje moje slike, obojeno kamenje, lutkice, ptičice, dugovrate tikve raspevanih boja, sa porukama i pričama koje oživljavaju u meni, dok ih pogledom milujem.
Puno prijateljskih pozdrava od mene iz snežne kućice i vrta punog uspavanih ruža i voćaka, koje vredno čuvaju dva verna pulina, Žuća i Čoko. Bidermajer.jpgCarobna kruska.jpgMoje prolece.jpgZivot u kosmosu.jpgZivot u vremenu.jpg

Pošalji "PRIJATELJIMA NA DAR" na Facebook Pošalji "PRIJATELJIMA NA DAR" na Google Pošalji "PRIJATELJIMA NA DAR" na My Yahoo! Pošalji "PRIJATELJIMA NA DAR" na Live Pošalji "PRIJATELJIMA NA DAR" na MySpace Pošalji "PRIJATELJIMA NA DAR" na Twitter Pošalji "PRIJATELJIMA NA DAR" na Digg Pošalji "PRIJATELJIMA NA DAR" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. SibirskiTigar (avatar)
    HVALA. dopadaju mi se.
  2. sanja* (avatar)
    wooooooow, predivno!
    Kruškodrvo mi se naročito dopada - i ove sa suncokretima su sjajne, ali kruškodrvo me kupilo.

Imaš li neke s ljudskim figurama, ili sa životinjama?
    Volela bih da vidim kako ih smeštaš u ambijent.
  3. sanja* (avatar)
    Koja je tehnika? Kombinovana, rekla bih, ali šta si sve kombinovala?

Wow. Još jednom.
  4. Gloriana (avatar)
    Pravo lepo! Samo nastavi.Mene su suncokreti ocarali.
    A ne spadam cak ni u kategoriju prijatelja...
  5. sanja* (avatar)
    sad tek vidim imena.
    Čarobna kruška, da, baš je čarobna!
  6. faraonn (avatar)
    ...sve je Ovo za pozdraviti
    a Coku i Zuci
    posebno
    jer su u egipatskoj zakletvi cuvanja
    i odrzavanja mira
    da opominju na sebe onako
    ne narcioidno
    nego da slusaju zamisljenu liru
    na kojoj Orfeus s v i r a ...
  7. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    HVALA. dopadaju mi se.
    Hvala tebi, Tigre, na poseti i sve ti najbolje želim u Novoj!!!! Milo mi je što ti se sviđaju radovi.
  8. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio sanja*
    Koja je tehnika? Kombinovana, rekla bih, ali šta si sve kombinovala?

Wow. Još jednom.
    I ja kažem Wooooow na tvoje "Woooow" Sve ti znaš, pa naravno da je kombinovana, to ti je kombinacija treša ... Baš volim što ti se dopada, jer i ti si u tome majstor
  9. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio Gloriana
    Pravo lepo! Samo nastavi.Mene su suncokreti ocarali.
    A ne spadam cak ni u kategoriju prijatelja...
    Hvala, Gloriana, na poseti.... vrata moje kuće su svima otvorena...družićemo se preko suncokreta, pa ste dobrodošli
  10. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...sve je Ovo za pozdraviti
    a Coku i Zuci
    posebno
    jer su u egipatskoj zakletvi cuvanja
    i odrzavanja mira
    da opominju na sebe onako
    ne narcioidno
    nego da slusaju zamisljenu liru
    na kojoj Orfeus s v i r a ...
    Ko će, ako neće faraonn da nas vraća u lepotu mitologije i njene neprolaznosti....U pravu si kada kažeš da su Čoko i Žuća moji Grifoni, čuvari Lire ....Žuća je oker lepotan, kovrdžave dlake, samo su mu krupne oči i topla njuška tamni....veran je, smiren, karakteran, volimo se....Čoko je skakutava, nervozna balerina, braon afro-dlake, nervozna i lajava, cvikatorka, obazriva, ljubomorna,verna kuca, koja gura svoju njušku uvek tamo gde ne treba i pravi haos. Moj vrt je njihovo carstvo, a ja zamišljena Lira koju čuvaju.
  11. iamblond (avatar)
    Predivno prijateljice draga...koliko ljepote nosiš u svojoj duši ...svojim rukama...hvala ti što si dio svoje kreativnosti podijelila sa nama....a što se tiče najboljih prijatelja..Ćoko i Žuća...pa reci im samo da ih pozdravlja Neo..moj razigrani njemački boxer....
  12. 123loncar (avatar)
  13. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    Dragi Lončar, hvala Vam na poseti, i "komentaru" ostavljenom, kome se radujem kao malo dete. Oduševljena sam!!! Zaista ste divni!!
  14. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    Predivno prijateljice draga...koliko ljepote nosiš u svojoj duši ...svojim rukama...hvala ti što si dio svoje kreativnosti podijelila sa nama....a što se tiče najboljih prijatelja..Ćoko i Žuća...pa reci im samo da ih pozdravlja Neo..moj razigrani njemački boxer....
    Kada mi takve reči uputi prijateljica puna lepote, onda mi preostaje jedino da joj pošaljem veeeeliki zagrljaj i da ćutim....Hvala tebi, mila moja, ali hvala u Neu, av,av,vau,vau...razumeće pozdrav od Čoko i Žuće
  15. skura58 (avatar)
    PRELEPO
  16. Nina (avatar)
    Posebno mi se svidjaju crtezi sa suncokretima.Ne sto volim suncokrete,
    vec sto su topli, nezni i puni emocija koje samo cekaju da polete u plavetnilo.

Cestitam
  17. 123loncar (avatar)
  18. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio Nina
    Posebno mi se svidjaju crtezi sa suncokretima.Ne sto volim suncokrete,
    vec sto su topli, nezni i puni emocija koje samo cekaju da polete u plavetnilo.

Cestitam
    Draga Nina, baš takvi suncokreti su stražari rađanja života u vremenu i kosmosu...nekom mom lepom univerzumu....Hvala na poseti i lepim rečima..
  19. Soradze (avatar)
    Citat Original postavio skura58
    PRELEPO
    Dragi Skuro, hvala na dolasku i lepom komentaru. Poštovanje
  20. zxy (avatar)
    Hm...ha,mada je donekle a la Žorž Sera,ipak si svoja i ..dopadljiva.Alal vera
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja