PRIJATELJIMA NA DAR

Dragi prijatelji, u znak lepog druženja i upoznavanja naše kreativnije strane, želim da vam pokažem neke svoje crteže u kojima sam uživala dok sam ih stvarala. Oni su deo mene, moje mašte i bajkovitosti u kojoj uživam. Svoju kuću volim da ukrašavam svojim rukotvorinama i radovima. Veoma mi je inspirativno ulepšavanje kamenja, tako da svaki oslikani kamen poseduje svoju priču, sačuvanu u mom sećanju. Na policama, zidovima, stepenicama stoje moje slike, obojeno kamenje, lutkice, ptičice, dugovrate tikve raspevanih boja, sa porukama i pričama koje oživljavaju u meni, dok ih pogledom milujem.
Puno prijateljskih pozdrava od mene iz snežne kućice i vrta punog uspavanih ruža i voćaka, koje vredno čuvaju dva verna pulina, Žuća i Čoko. Pogledajte prilog 369022Pogledajte prilog 369023Pogledajte prilog 369024Pogledajte prilog 369025Pogledajte prilog 369026
 
wooooooow, predivno!
Kruškodrvo mi se naročito dopada - i ove sa suncokretima su sjajne, ali kruškodrvo me kupilo.

Imaš li neke s ljudskim figurama, ili sa životinjama?
Volela bih da vidim kako ih smeštaš u ambijent.
 
...sve je Ovo za pozdraviti
a Coku i Zuci
posebno
jer su u egipatskoj zakletvi cuvanja
i odrzavanja mira
da opominju na sebe onako
ne narcioidno
nego da slusaju zamisljenu liru
na kojoj Orfeus s v i r a ...:hvala:
 
faraonn;bt283499:
...sve je Ovo za pozdraviti
a Coku i Zuci
posebno
jer su u egipatskoj zakletvi cuvanja
i odrzavanja mira
da opominju na sebe onako
ne narcioidno
nego da slusaju zamisljenu liru
na kojoj Orfeus s v i r a ...:hvala:
Ko će, ako neće faraonn da nas vraća u lepotu mitologije i njene neprolaznosti....U pravu si kada kažeš da su Čoko i Žuća moji Grifoni, čuvari Lire ....Žuća je oker lepotan, kovrdžave dlake, samo su mu krupne oči i topla njuška tamni....veran je, smiren, karakteran, volimo se....Čoko je skakutava, nervozna balerina, braon afro-dlake, nervozna i lajava, cvikatorka, obazriva, ljubomorna,verna kuca, koja gura svoju njušku uvek tamo gde ne treba i pravi haos. Moj vrt je njihovo carstvo, a ja zamišljena Lira koju čuvaju. :zpozdrav:
 
Predivno prijateljice draga...koliko ljepote nosiš u svojoj duši ...svojim rukama...hvala ti što si dio svoje kreativnosti podijelila sa nama....a što se tiče najboljih prijatelja..Ćoko i Žuća...pa reci im samo da ih pozdravlja Neo..moj razigrani njemački boxer....
 
soradze_zpsavoqvj3m.gif
 
iamblond;bt283508:
Predivno prijateljice draga...koliko ljepote nosiš u svojoj duši ...svojim rukama...hvala ti što si dio svoje kreativnosti podijelila sa nama....a što se tiče najboljih prijatelja..Ćoko i Žuća...pa reci im samo da ih pozdravlja Neo..moj razigrani njemački boxer....

Kada mi takve reči uputi prijateljica puna lepote, onda mi preostaje jedino da joj pošaljem veeeeliki zagrljaj i da ćutim....Hvala tebi, mila moja, ali hvala u Neu, av,av,vau,vau...razumeće pozdrav od Čoko i Žuće z:lol:
 
Nina;bt283533:
Posebno mi se svidjaju crtezi sa suncokretima.Ne sto volim suncokrete,
vec sto su topli, nezni i puni emocija koje samo cekaju da polete u plavetnilo.

Cestitam
Draga Nina, baš takvi suncokreti su stražari rađanja života u vremenu i kosmosu...nekom mom lepom univerzumu....Hvala na poseti i lepim rečima..
:zpozdrav:
 

Back
Top