Udri Mujo u šargije!

a1Ohw2C.gif.pagespeed.ce.CAUtLyNXoM.gif



Eto dočekasmo i ovu 2016 sa Lepom Brenom,Mujom,Alahom,
nonama i uskim pantalonama. Doduše i RTS se potrudio sa novim
direktorm da nam odmah na početku ispriča još jednu novogodišnju
bajku.Podmazao se novi direktor dobro,valjda hoće da se uvuče
vlastima o kojima je još kolko juče sve najgore pričao, pa bi sada
ovako podmazan lakše da sklizne na jedno “mesto“.Uslikaše gospodina
Malog, ispred očišćene od snega Gradske skupštine sa nekoliko spremnih
mašina za rad i pričom kako je Beograd spremno dočekao prvi sneg,
kao da smo svi ludi i ne vidimo šta se sve oko nas dešava.
Još se i pohvališe da kad u Njujorku padne ovakav sneg tamo imaju
probleme i po mesec dana.Baš nađoše sa kim da se poredimo.
Šta drugo ostaje nego da zaključimo da se po svoj prilici ništa nije promenilo
niti će. A da sve bude onako kako treba i valja i Brena nam pesmom posla poruku

“Šeik ne zna želje moje
ne zna kako stvari stoje
i da celi Kuvajt ima
ost'o bi u dugovima”

Srbijo,Srećna ti nova RTS-ovska Nova godina sa belim nonama u “uskim pantalonama”

 
Vidim budno si motrio Tigre,kako ti i dolikuje
Siniša Mali jest malo smetao
al none i uske pantalone si s pažnjom pratio
ne sumnjam da si neki dobar zalogaj
u novogodišnjoj noći i ti dohvatioz:lol:
 
zxy;bt283433:
Vidim budno si motrio Tigre,kako ti i dolikuje
Siniša Mali jest malo smetao
al none i uske pantalone si s pažnjom pratio
ne sumnjam da si neki dobar zalogaj
u novogodišnjoj noći i ti dohvatioz:lol:

ZXY nadam se da si se i ti omrsio u ovoj novoj bajkovitoj godini.A ako me bas pitas za Brenu,bacio pogled jesam al' mi bilo mrsko gledati ono zategnuto lice kog je podbradak "izdao". Ako biih ja birao nesto bih vise voleo starletu plitke pameti i dugiuh nogu z:lol:
 
Pa sam si izabrao kako ćeš da provedeš Novu (i izabrao si RTS, bog te tvoj)
A za starlete je jasno. Mislim, ovaj "mali talasi" gif je baš nekako starletopozivajući z:mrgreen:
Doduše, moraš imati i pozamašnu količinu para. I biti imun na plitku pamet z;)
 
SibirskiTigar;bt283435:
ZXY nadam se da si se i ti omrsio u ovoj novoj bajkovitoj godini.A ako me bas pitas za Brenu,bacio pogled jesam al' mi bilo mrsko gledati ono zategnuto lice kog je podbradak "izdao". Ako biih ja birao nesto bih vise voleo starletu plitke pameti i dugiuh nogu z:lol:
Pa zato Crnogorci stavljaju onu maramu preko glavu
a te starlete ,da su mali jeftinije,rado bih i ja ...a ko ne biz,pitam ga:lol:
 
sanja*;bt283437:
Pa sam si izabrao kako ćeš da provedeš Novu (i izabrao si RTS, bog te tvoj)
A za starlete je jasno. Mislim, ovaj "mali talasi" gif je baš nekako starletopozivajući z:mrgreen:
Doduše, moraš imati i pozamašnu količinu para. I biti imun na plitku pamet z;)

Pa da vidis draga moja,skakao sam sa kanala na kanal televizija sa nacionalnom frekvencijom ne bih li se negde zadrzao.Ebiga,zeludac nije mogao da mi svari na svakom kanalu Mitovica i Popovica.Za razliku od njih novogodisnji program RTSa im je ove godine ocitao bukvicu kako se pravi novogodisnji prpogram koji se ovog puta nije razlikovao mnogo i od onih svetskih najpoznatijioh televizija.A sto se tice starleta Parove nisam ni otvarao jer je Maric izlizao one njegove do neprepoznatljivosti od alkohola,svadja pa procitah danas i od droge koju unose u taj rijaliti i to nam saopsti radijska voditeljka koja je do koro sa njima cesala guzicu na tim parovskim stolicama.,z:lol:
 
SibirskiTigar;bt283441:
Pa da vidis draga moja,skakao sam sa kanala na kanal televizija sa nacionalnom frekvencijom ne bih li se negde zadrzao.
pa to ti pričam, izabrao si da provedeš novu pred tv-om.
Ja izabrala da nemam tv z:mrgreen:

bokte, u doba interneta, jutubova i onlajnvočmuvisa ti tražiš novogodišnji program na teveu, ts, ts, ts... :zgrudvanje:
 
...ček bre bratac , ne talasaj toliko , da stvar razaznamo ....oćeš reći da je bila nekakva muzička islamizacija širom ovih nebeskih , serbskih narodnih prostora -pa je deda na vlasti , muhamedancima delio poklon platne , elektronske kartice....!?...jesam li ja to dobro razumeo ?
 
123loncar;bt283455:
...ček bre bratac , ne talasaj toliko , da stvar razaznamo ....oćeš reći da je bila nekakva muzička islamizacija širom ovih nebeskih , serbskih narodnih prostora -pa je deda na vlasti , muhamedancima delio poklon platne , elektronske kartice....!?...jesam li ja to dobro razumeo ?

Mnogo ti ode siroko.to bilo samo kolko da se cuje,u tri pesme,ovo su mali talasi z:lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top