Virtualni ses budućnosti

Pošto vidim da se većina ljudi ovde pali na virtualne sokiće i kafice, te na raznorazne smajlije i smajliće, kapiram da će se i u budućnosti paliti na virtualni sex. Mislim da će informatički inženjeri napraviti uređaj za muškarce i za žene, pa muškarac ga natakne na harbinu a žena zadene u jadu, pa se u isto vreme konektuju na Internet - i, umesto da čatuju, upražnjavaju virtualni sex. I bude im lepše nego kad se sretnu: nema prdenja, znojenja i ostalog smrada. Mašala.

Čuo sam da Japanci planiraju da naprave ovako nešto, ali najozbiljnije... Otprilike staviš neku kacigu, natakneš nešto na harbinu i klik, klik, izabereš partnerku, situaciju, ponašanje, karakter i teraj...

Đavolska je stvar taj računar. A najgore je da se zaneseš pa (ukoliko ne živiš sam) ukućani te zateknu kako dahćeš pod nekom kacigom i mlatiš se napred-nazad, sa sve nadignutim alatom...

Ali onda nemaš dlakave dlanove. Idealan si za virtualni sex budućnosti, samo da ti nađemo partnerku. Nije bitno, i ako je ružna, stavićemo joj kesu na glavu, a može i da se sakrije iza tuđe slike, uz pomoć photoshop-a.

Kad se to pojavi, ja ću da izaberem najlakši nivo.

Pa kad pređeš prvi nivo, pa kad ti se osladi - onda se zaraziš, kao svakom igricom, pa udri dok ti se kičma ne osuši.

A posle biraš kad ćeš i kako da leveluješ, koje ćeš opcije da upgrade-jduješ - brzinu, dužinu odnosa, možda jačinu trenja, šta znam...

Jedno pitanje: da li je bolje biti prvi na prvom nivou ili zadnji na zadnjem? He he he...

U svakom slučaju, mislim da će to biti toliko zastupljeno da više niko neće ići u grad da nađe nešto za povaliti, i to zbog sigurnog sexa, zbog uštede vremena, zbog uštede novca, a i naravno zbog raznih razloga koji ljude i ovako sprečavaju da nađu sexualnog partnera. Onaj ko bude imao prava na taj patent postaće multimilijarder...

Ima li negde da se pišu akcije?
 
...nisi i u toku , toga već ima ....ali singl zadovoljstvo uz maštu...stimulator...zadeneš za pojas, kao mobitel je , mislim te veličine....stotinak evrića....
...sve danas prika možeš da kupiš - samo nažalost ne možeš da kupiš kapu s'mozgom...toga nema u prodaji....ne proizvodi se , tako da će budale i sa , i bez PS ostati budale !
 

Back
Top