***

uskoro (relativno uskoro) će šef neke istraživačke laboratorije u dalekom, predalekom svemiru, na kolegijumu reći sledeće:

projekat se obustavlja. eksperiment je pokazao da na Objektu 1101000110010100001101110101000110011110010 klasa koja sebe naziva homo sapiens ne uspeva da se razvija po zakonima univerzuma. razlog: verovatno kombinacija duše i inteligencije u jednom entitetu kakav smo stvorili na Objektu ne može da funkcioniše. dosadašnjim posmatranjima uočena je destrukcija i ništa više od destrukcije. do sada je ovo naša najveća propala investicija i sramota. prepuštam šefu odseka za higijenu da odluči da li će pustiti klasu zvanu Inteligentno Meso da sama sebe uništi, ili da se pošalje jedan oveći kamen koji će zviznuti u Objekat 1101000110010100001101110101000110011110010. sastanak je završen, gospodo.
 
Ovde se sprema teroristicki napad ,
samo Zxy gleda u avatar!:zcepanje:
Ja sam za opciju 3.
nju bi Faraonn mogao da osmisli,
kao Šef homo-sapiensnosti :)

ps.
srdacno pozdravljam mastovitost pristupa :ok:
 
LadyDydy;bt274912:
Ovde se sprema teroristicki napad ,
samo Zxy gleda u avatar!:zcepanje:
Ja sam za opciju 3.
nju bi Faraonn mogao da osmisli,
kao Šef homo-sapiensnosti :)

ps.
srdacno pozdravljam mastovitost pristupa :ok:
Pa avatari zato služe
eto ti kad bi još taj kostim skinula
bila bi Lady Dydy ko Ledi Godiva:D
 
Zeksi,imas izbor veliki,
ko golub u zasedi ,
Dal ce Mokin kamen da te pogodi,
ili strela LadyDydy :zcepanje:
ps.
Ti ne znas da je moja imenjakinja Rimska Bozica ubila onog koji je video kako se gola kupa u jezeru :)
:rotf:
 
LadyDydy;bt274919:
Zeksi,imas izbor veliki,
ko golub u zasedi ,
Dal ce Mokin kamen da te pogodi,
ili strela LadyDydy :zcepanje:
ps.
Ti ne znas da je moja imenjakinja Rimska Bozica ubila onog koji je video kako se gola kupa u jezeru :)
:rotf:
A ja mislio ti si neka Duda iz Pirota,pa se praviš luda :dash:;):lol:
 
...kad je Mika Afrika , posle silnih odvraćanja otišao u adu , kod dunavskog rukavca , da vojareše nudističko kupanje Mare Svinjarke , nije se vraćao , kažu stariji kovinci , čitavih pet dana....krene potraga ko hajka...nađu ga na obali jezerca , mrtvog premrvog , iskerebečenog - počeo jadničak da se oseća....bi kraj leta...ondašnja žandarmerija blokira ostrvo , pa stručnjaci silni , sve se dalo u istraživanje zločina...ekspertizu uradili , vele upućeni , i čuveni asistenti onog ratnog lekara , Pape....onaj što držao ljudsko srce na dlan , čačako , čačkao , pa vratio i čovek ga sa takvom čukom nadživeo....elem , ti lekari utvrdili da Mika Afrika omro od srčke...drugi pak inspektori nisu našli nikakve tragove oko unesrećenog Aftikanca...posle se šaputalo da je Mika stvarno zatekao Maru svinjarku golu i presvisnuo - dal od njene lepote il'pak ružnoće , niko nezna...a neznaju upućeni , jer niko nikad i nije video Maru Svinjarku svojim očima....nekako svima bi promakla , nekako čudno , kao da je duh....
...neki vele mora da je bila lepa kao vila , a opet skeptici tvrde da je bila ružnija od samog pakla , pa je zbog toga na adi večno svinje čuvala....bilo kako bilo , tek treba se čuvati žena na jezerima !
 
LoMi:
Tanane zenstvenosti zene moze nagrdjivati,
samo onaj ko zbog zene pati,
ko taj raskos ne ume da shvati.
 
Poslednja izmena:
tvoj stih slobodan je kao vetar
jer nema strogi metar
očekujemo od tebe
da istraješ na delu
i pokloniš nam koliko sutra
stihova rolnu celu
 
pura moca;bt274970:
tvoj stih slobodan je kao vetar
jer nema strogi metar
očekujemo od tebe
da istraješ na delu
i pokloniš nam koliko sutra
stihova rolnu celu
Osecam se prozvano ili ono ko prvi komentaru-njegov komentar hehe
pa da ćapim pohvalu,a osetih se tako jel ne volim metar ,ni brave ,ni kapije ni pravila,
Rolna je ugovorena!
Hvala Moca :)
 

Back
Top