Daj narodu starleta i leba

parovi-3.jpg



Nekako baš u ovo vreme prošle godine striptizeta Bijanka Lejk (31) iz Velike Britanije izbačena je iz „Velikog brata“ jer se skinula pred svima.Čudan narod ti Britanci,izbaciše ženu što im pokaza sise!Nešto se mislim šta bi rekli da su gledali naše Parove i Maldive. Bahanalije,tuče,psovanja,zlostavljanje žena,vređanje po verskoj i nacionalnoj osnovi,pišanje po žbunju i bazenu,nameštanje glasanja,seks pred kamerama sa prenosom uživo,maltretiranje gledalaca sa prenosom do jutarnjih sati obeležiše ova dva rijalitija a sve pod plaštom većeg rejtinga.

Nekad se govorilo daj narodu 'pi*ke i pogače' a sad 'leba i rijalitija' i starleta sa velikim peticama i guzovima,može i jedan obdareni muškarac da bi Milomir Marić imao temu za svoj 'goli život'.Baš su čudan narod ti Englezi?



bjanka.jpg

Bijanka Lejk​
 
Sabonis;bt273712:
Komunisti da su znali da ce ovakve emisije narod da voli i da ce da daje pare na to glasajuci,mozda bi i probali s time. Komunisti su odmah poceli sa nekim visim nivoom kulture, ko da smo mi ti cudni Britanci, ali mi smo seljacine,oni dzudzoshi pravi,kojima slina iz nosa visi,a praziluk iz dzepa. Komunisti bi mozda i probali nesto blaze,ali vise nisu znali sta narod misli, ipak to nije demokratija, pa kad je vec ostao taj visoki nivo, videli, narod se ne buni nastavili su s time. E ovi komunisti 80-ih su pokusali da se priblize tom narodu koga ni 35 godina komunizma nije uspelo da kulturizuje,poceli su da se spustaju na taj seljacki nivo, pa imamo pojavu Lepe Brene i Sase Popovica koji skace ko majmunce. Kada su videli da prost narod to prihvata odusevljeno, skontali su s kakvim narodom imaju posla. Kod ovog naroda sve prolazi.
E sad tebi, Djoki, Paji sto smeta golotinja na TV-u, liberalni ministar Tasovac kaze- Ima ta magicna sprava daljinski upravljac...

Kad strpas u isti lonac mnogo toga dobijes papazjaniju:D
 

Back
Top