Pogled - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

maksimir

Pogled

Oceni ovaj blog
Kada pogledaš mene vidiš jednu ogorcenu facu kojoj je dosta života,ali kada se bolje sagledaš u moju dušu videćeš jednog pesnika ulica,mraka,i kafana koji vapi za boljim životom bez jade,bola,bolesti,smrti i ubistava koji bolno traži život pun ljbavi,strasti,veselja i druženja....tako pomozite mi da nadjem takav život,živite bez nasilja ŽIVELI

Pošalji "Pogled" na Facebook Pošalji "Pogled" na Google Pošalji "Pogled" na My Yahoo! Pošalji "Pogled" na Live Pošalji "Pogled" na MySpace Pošalji "Pogled" na Twitter Pošalji "Pogled" na Digg Pošalji "Pogled" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. minja06 (avatar)
    a sta ti se desilo da imas ogorcenu facu? samo da kazem da ni ja nisam ono sto sam bila-nekad-stalno nasmejana, vedra, top raspolozena...pokusavam da to povratim..kad krenem da pogledam u ogledalce, bojim se sta cu videti, tj. da li ce se tuga opet na licu ocrtati....
    treba izaci iz losih shina, meni malo teze ide..da li treba osmisliti svaki dan-po ceo dan- da bi osmeh na licu bio prav i zdrav?...
  2. zoltane vasic (avatar)
    ma procice to veruj mi!i meni je bilo tako i ja sam htela da se ubijem ali kad bolje razmislis sto da to uradis?zivot ide dalje,gledaj to kao jedan test!znas tu pesmu?zivot ide dalje ,zivot brzo prolazi!poz
  3. samouka (avatar)
    probaj sa lekovima
  4. likvidator(raul) (avatar)
    probaj sa filmovima Brittany Daniel. da si već mrtav, ta bi te digla!