...moguce je, da bude dobro... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

...moguce je, da bude dobro...

Oceni ovaj blog
...polako idem i nikako da usporim oko cilja koji moj bjese. Nikako da nadjem drvo zivota pa neka je i drvo , sa zivotom svakako i ne-umijem . Udrvenim se kad cvjetanju je vrijeme, a proljece ne oprasta kad je cvetanje a mi se upupoljcimo i ni-makac. A kako ici naprijed kad mirise na vec poznato i znamo kako ce se odvijati pa makar najljepse bilo jer isti krug nikad nece sebe prosiriti i da moze.Tamo gdje je zaspalo dijete srece, tamo se stici nece jer spavanje u budjenju nema velicinu a kad se oporaqvimo od sna , sve je ,...i nema nista novo, pod kapom nebeskom ."

...moses me naci
ali to nijesam ja
kojeg si ostavila
kiso
proljetnja...

plase me samo prijatelji'kad ih nema
da li je to
lose popodne
ili su prijatelji
sebi prijatelje
nasli...

Pošalji "...moguce je, da bude dobro..." na Facebook Pošalji "...moguce je, da bude dobro..." na Google Pošalji "...moguce je, da bude dobro..." na My Yahoo! Pošalji "...moguce je, da bude dobro..." na Live Pošalji "...moguce je, da bude dobro..." na MySpace Pošalji "...moguce je, da bude dobro..." na Twitter Pošalji "...moguce je, da bude dobro..." na Digg Pošalji "...moguce je, da bude dobro..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. crvene cipele (avatar)
    "a proljece ne oprasta kad je cvjetanje a mi se upupoljcimo i ni-makac"
    Moj naklon...
  2. Almsivi (avatar)
    Ceo svemir je jedan velik prijatelj.....
  3. faraonn (avatar)
    ...naklon tebi,- Cipelice-crvenice !
  4. faraonn (avatar)
    Almsivi,
    - jeste Svemir jedan veliki prijatelj ali , i mi moramo prijateljstvo nauciti !?
    Pozdrav i hvala na cijenjenoj , posjeti !
    zahvalni,
    Faraonn
  5. Almsivi (avatar)
    Prijateljstvo primiti. Prestati se boriti sa vetrom, i nadvaladati realne nevolje...
  6. faraonn (avatar)
    Almsivi,
    sve je to dobro, A_sivi
    ali kakao tako
    da se zivi ....

Faraonn pozdravlja ,-Almsiv_og !
  7. ristob (avatar)
    A kako ici naprijed kad mirise na vec poznato i znamo kako ce se odvijati pa makar najljepse bilo jer isti krug nikad nece sebe prosiriti i da moze.
    Nikad ne treba znati, a i ne može se znati, kako će biti. Čak se ne zna ni sam kraj šta krije. A ako se zna tj. misli se da se zna, onda dolaze problemi. Najpre tuga, pa apatija, pa očaj...
  8. faraonn (avatar)
    ...E, MOJ RISTO ! SVE IZRECENO JE LICI NA iSTINU ALI iSTINA KAD POCNE SE OSTVARIVATI , OD NJE JE NAJTEZA OBMANA BOLJA !
    pOZDRAVLJAM TE I MOLIM DA NE PRIMIS SRCU OVE RIJECI , IZRECENE U BIJESU PADA ....