Portretista - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kućica za ptice

Portretista

Oceni ovaj blog
Samo jednom sam se prepustila letnjem,morskom crtaču porteta.Stali smo oko njega nas petoro.Grafitna avantura.
Crtež je započinjao nežnim potezima,a onda je sve sigurnije i snažnije prenosio svoje utiske na hartiju.Završnica je bila potresna - uslikavao je stanje naših duša i karakter kao da je unosio nameštaj u nov,prazan stan.Otišli smo različito raspoloženi,svako sa svojim zamotuljkom,neko potvrdjen,neko otkriven,a poneko razotkriven...

Pošalji "Portretista" na Facebook Pošalji "Portretista" na Google Pošalji "Portretista" na My Yahoo! Pošalji "Portretista" na Live Pošalji "Portretista" na MySpace Pošalji "Portretista" na Twitter Pošalji "Portretista" na Digg Pošalji "Portretista" na del.icio.us

Ažurirano 08.01.2009. u 23:52, autor: crvene cipele

Kategorije
Crtice

Komentari

1. REVELIN (avatar)
    mozda neko povredjen zato sto je potvrdjen,ko zna ,
  2. Almsivi (avatar)
    Al sta je prikazao, kako je znao nacrtati karakter?
  3. crvene cipele (avatar)
    Kako?E,to je teško objasniti.Znam samo da smo se svi "smrzli" od njegovog majstorstva.
  4. Vila_Dobrila (avatar)
    Jedno lice, jedna istina, jedan portret u jednom trnutku koji bira "majstor"...
    Do sada nisam ni mislila da mogu poželeti da i ja uradim to (poziram za portret)... a sad... ko zna do sledećeg leta....