slika na desktopu

davno ne razgovaramo,nismo u kontaktu,a i kada smo biliukontaktu to je bilo vise
sado mayohista
ti me stavljas u kockice koji tvom umu malogradjanskom godi
ja se vredjam i povlacim se u sebe
i cutim
a najbolje je bilo to sto ti ja uvek ynam sta da odgovorim,,,,ali ,,ovo ni bilo tako
....i ja sam te zamolila da prekinemo bilo kakav kontakt....a i ti si to hteo ali nisi znao kako
....ali nedostaje mi,,
i sada sve sto mije ostalo jeste misao,,lepa misao o tebi
Nisu o tebi lepa ni secanja ni misli nemoj da se yavaravar, nisam to rekla
.....Rekla sam da je moja mislao uy koju se osecam lepo ,,da si to ti
to ne ne vezano ni sa cim
samo mi daje snagu kada pomislim na tebe
,,,Pred spavanje,,,zamislim da si tu i da te zagrlim i jedino tako zaspem, ako ne uspem ,da

skrenem misli nekom radio emisijom i tako yaaspim
Trenutno ,osecam se da su svi okrenuli ledja
ili samja svima okrenula ledja,,,sve je to isto
dodje mu na isto,,,,ti si mi okrenuo ledja odavno,,,
i pre nego sto sam to shvatila....ali
jedino uz misli na tebe ,,ja se osecam sigurnoo,kao da si tu
pa jbg
ako je to tantranje i ako samo tako mogu biti uz tebe ,,eto
necu ti se obracati, necu te spominjati , to si trazio ....ali ne moyes mi uzeti misli o tebi
To mi daje snagu,,,,,,Na desktopu je tvoja slika
Ujutru kada ukljucim komp
ja kayem ,,,Dobro jutro A , kako si
ima li nesto novo u tvom zivotu
a tako bi volela samo da znam kako sii
kada bi se neko dopisivao sa tobom i samo mi rekao ,,kako se osecas
Ne jer mislim da i ti imas moju sliku ne desktopu,poprililcno sam sigurna da
nemas moju sliku ni u glavi
ko yna da li se secas kako izgledam,,,
NEgo jednostavno,,,volela bih da znam da si dobro,,,
da si zaljubljen sretan i da volis zivot,Da ti zivot nije tezak kao meni
da imas vise od mene sretnih misli pred spavanje,,Nekako
to bih volela da ynam
 
...njuška i njušim pomalo bolna sećanja na izgubljeno....kažu , tako se sazreva...lažu džiberi...tako čovek postaje tupav , navikava se na patnje i bol - život ga učini mazohističkim gubitnikom....
...možda treba život otimati , od sebe samog...kakve patnje , sećanja , tugovanja...život treba otimati od sopstvenih gluposti , jer vreme promiče , a starost se sa izgubljenim životnim vremenom , surova je - pravi zločinac !
...neznam , nisam pametan !?
 
123loncar;bt270818:
...njuška i njušim pomalo bolna sećanja na izgubljeno....kažu , tako se sazreva...lažu džiberi...tako čovek postaje tupav , navikava se na patnje i bol - život ga učini mazohističkim gubitnikom....
...možda treba život otimati , od sebe samog...kakve patnje , sećanja , tugovanja...život treba otimati od sopstvenih gluposti , jer vreme promiče , a starost se sa izgubljenim životnim vremenom , surova je - pravi zločinac !
...neznam , nisam pametan !?
Znate i pametni ste!! Život treba otimati od sopstvenih gluposti!! To treba da bude aksiom svih nas! Hvala, Lončar
 
Jednom prilikom je Zdenko bio kod mene, a na desktopu je bila moja fotografija. Nedugo prije toga sam isprobavala neki program koji je imao i opciju postavljanja fotografije na desktop i tako je to ostalo... Sjecam se da sam isla i u kuhinju ili kupaonu, pa pretpostavljam da je tad pokupljena (ako ne na drugi nacin :) ) Inace, tu fotografiju imam i na nekim dokumentima (osobna, vozacka), pa se pitam i o znacenju ovog naslova...
 

Back
Top