Vic?Ma nemam ti ja kad ...

Dragi,mili,ljepi,krasni moji,sto je s'Vama?Svi se udarili neke "naucne" duboko umne radove pisat.Pitam se,smije li se tko jos cemu?Makar ovoj nasoj stvarnosti.... Neka sam ja "zvrknuta" al misljenja sam,radujete se zivotu ma sta da je.Zivot je jedan,zast se ponasamo kao da ih imamo,brat,bratu 9 (k'o macka).Dobar vic?EEEE pa ni dobar vic nisam cula dugo vec,ili smo postali toliko melankolicni ,da ih vise ne znamo pricat ili se pak ne znamo smijat?
Ahhhh žurite ... ajte Vi svojim poslom,ja samo tako,na glas razmisljam .:)
 
Evo ovo ti mož bit i vic a i zbilja a može i obrnuto,dodje mu na isto:D

Zaustavlja se muškarac sa svojim autom pored ceste ne bi li poveo sa sobom stoperku, jednog vrhunskog komada...Nikad u životu do tada nije vidio ništa ljepše i seksipilnije od te djevojke.

Dok su tako lagano pričali, djevojka mu sasvim nenadano veli:

- Za samo 50 kuna nudim ti najbolje oralno zadovoljstvo u životu.

Muškarac ju pogleda, zamisli se na čas, pa joj veli: - Mala, odmah izađi, ja sam pošten čovjek, otac i vjeran suprug!

Djevojka na trenutak razmisli pa će mu opet: - Dobro, onda ćemo ovako, za 50 kuna kompletan seks, naravno, najbolji koji si ikada doživio u svom životu.

Muškarac će na to vrlo grubo: - Maaaarš vaaaaan, jel ti mene čuješ, ja sam oženjen, vjeran svojoj ženi i najbolji otac na svijetu! Vaaaaan!

Djevojka napokon izađe iz auta, čovjek krene, pogleda se u retrovizor i veli: - E, ***** te najbolji oče i vjerni supruže, tako je to kad nemaš 50 kuna
 
zxy;bt270260:
Evo ovo ti mož bit i vic a i zbilja a može i obrnuto,dodje mu na isto:D

Zaustavlja se muškarac sa svojim autom pored ceste ne bi li poveo sa sobom stoperku, jednog vrhunskog komada...Nikad u životu do tada nije vidio ništa ljepše i seksipilnije od te djevojke.

Dok su tako lagano pričali, djevojka mu sasvim nenadano veli:

- Za samo 50 kuna nudim ti najbolje oralno zadovoljstvo u životu.

Muškarac ju pogleda, zamisli se na čas, pa joj veli: - Mala, odmah izađi, ja sam pošten čovjek, otac i vjeran suprug!

Djevojka na trenutak razmisli pa će mu opet: - Dobro, onda ćemo ovako, za 50 kuna kompletan seks, naravno, najbolji koji si ikada doživio u svom životu.

Muškarac će na to vrlo grubo: - Maaaarš vaaaaan, jel ti mene čuješ, ja sam oženjen, vjeran svojoj ženi i najbolji otac na svijetu! Vaaaaan!

Djevojka napokon izađe iz auta, čovjek krene, pogleda se u retrovizor i veli: - E, ***** te najbolji oče i vjerni supruže, tako je to kad nemaš 50 kuna
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::ok:
odlican,evo jos jedan
Kristofor Kolumbo je mogao otkriti Ameriku samo zbog toga što je:

BIO NEOŽENJEN!!!!!!!!!

Da je Kristofor Kolumbo imao suprugu, bilo bi sljedeće:
- A zašto moraš baš ti?
- A što ne pošalju nekog drugog? Pa nisi ti jedini.
- Kao bez tebe se ne može? Ha!
- Jesi li ti lud ili glup?
- Zar ne vidiš da te iskorištavaju?
- Ne znaš ni moju familiju a ideš otkrivati novi svijet!
- Što kriješ? Ne znaš ni kamo ideš! Kakva bre okrugla Zemlja?
- A što, samo će muškarci putovati? Ma nemoj?
- A što ne mogu i ja ako si ti šef? Mene nikada ne vodiš na putovanja!
- Nesretniče, ne znaš više što bi izmislio samo da nisi kući.
- Ako iziđeš na ta vrata ja se iste sekunde vraćam mami ! Bestidniče!
- Sve si isplanirao, lopove! Ti si se to davno dogovorio sa tim ku*vama
Indijankama
- Ti misliš da sam ja pala s kruške?
- Što kažeš? I kraljica će prodati svoj nakit da bi ti putovao? Što ti
misliš da sam ja glupača. Što ima između tebe i te babe?
- Ne možeš i gotovo!
- Ništa se neće dogoditi ako svijet i dalje bude ravan k'o ploča.
- Nemoj mi se sad tu oblačiti jer NE IDEŠ!!!
 
123loncar;bt270281:
:zper:
Hodao čovek plažom i ugleda lampu. Protrlja je da je očisti od pjeska, kad, koje li sreće, pojavi se duh i reče:
- Dobro, dobro, oslobodio si me iz lampe i znaš kako već dalje ide. Ali ovo je već treci put ovaj mesec i već ste mi dosadili pa... se možeš oprostiti od tri želje. Možeš tražiti samo jednu.
Čovek duboko razmisli ...i... reče:
- Evo vec dvadeset godina živim u Americi i voleo bih da posetim stari kraj. Ali aviona se užasno bojim, a na brodu imam morsku bolest. Možeš li mi izgraditi most preko okeana da mogu otići kolima.
Duh se nasmeja i reče:
- To je nemoguće. Zamisli koliko ljudi samo treba da se most izgradi, kako uopšte da stubovi dohvate dno Atlantika. Zamisli drugu želju.

Čovek se zamisli duboko i reče:
Voleo bih da mogu da razumem žene... da mogu da znam šta one osećaju, šta misle kad iznenada zaćute... da znam zašto plaču... da znam šta one zbilja žele kad kažu "ma ništa"... da znam kako da ih usrećim.
Duh reče:
- Hoćeš li most sa dve ili četiri trake?
:bye::whistling:
 

Back
Top