ovo mi nekako igleda ok posao??

Diplomirani Biolog sa Doktoratom u inostranstvu
celog zivota se bavio pecurkama,u svojoj labaratoriji porizvodi seme miceliji za uzgoj bukovace.Koliko je meni poznato
to je jedino seme koje se proizvodi i prodaje u Srbiji i okolini
cena 100 din odnosi se na 1 litar.Pakovanje je od 6l
inace
za zainteresovane


Svi koji prodaju preko neta seme za pecurke.to rade tako sto kupe ili gotove micelije ili zarazene stapice sa micelijom,i to presipaju iz kese u kesu ili ubodu taj stapic,koji kupuju u Madjarskoj,i tu nikad neznas sta ses dobiti,jer prilikom prebacivanja micelija uvek gubi snagu,zato je covek ovoom miceliju,dao ime Nulta generacija,a ovi ostali mogu imati prvu ili drugu ili trecu generaciju.
Saljem pouzecem,sa upustvima kako uzgajati


,obezbedjujemo kontakt sa otkupljivacima za one koji kupe nas micelij,Veleprodajna otkupna cena,je u zavisnosti od kvaliteta 170 do200 din.Za one koji imaju problema sa repromaterijalom,obezbedjujemo kontakte sa fabrikom koja proizvodi brikete od slame,takodje i hranu za pecurke,te je rad i spremanje komposta vrlo lako.Takodje obezbedjujemo,hranu za pecurke cime se prinos penje na 30% po jednom kompostu,po zelji isporucujemo i micelij Shitake,ali ne garantujemo otkup
 
123loncar;bt269508:
Njuškalo , ovo ti miriše na reklamu nekakvu...pa kad već valjaš seme i tako to , znaš li gde ima seme za buniku...oću bre da je razmnožim , da je prmnožim , da se ova raja pobuni bar za nešto...ovako svi postadosmo ćutolozi !

ma ne nije reklama
samo razmisljam kao i uvek
to je ponuda mog prijatelja ali kada sam procitala sta mi je posalla o razmisljam se
 

Back
Top