Vostane figure, tajno mesto & Agridjento

fotke su radjene u muzeju vostanih figura...

Vostanefigure1potpis_zpsa87bc9e4.jpg~original
 
znaci bukvalno uzmes slike koje oces..meni je lakse da slike premestim u poseban album (koji posle izbrisem) i kliknes na pravljenej kolaza...dobijes neke opcije koje mozes da koristis dal hoces razbacane fotke, dal oces mozaik, vise vrsta ih ima, izaberes dal oces slike u belom okviru, bez okvira ili polaroid, slozis ih, napravis kolaz i onda dodajes efekte...mozes samo i da popravis fotku, a mozes i ovako da se igras da izmenis. mozes pojedinacno fotke da popravljas.

za okvire nema drugih mogucnosti...osim da prvo svaku sliku stavis u okvir, pa npr. izaberes boju, ili vinjetu ili senku ili neku drugu opciju...pa onda da pravbis kolaz, pa tako dobijes slike u okbvirima razlicitih boja ili u vinjetama. samo sto onda moras da korisits opciju razbacane slike, jer ce mozaik da isece. iseko je meni ovaj mozaik i na ovim slikama neke delove...vrhove glava kod nekih, samo sto slika u okviru mozaika ne moze da se pomera tjah da joj se menajju dimenzije.
 
Poslednja izmena:
da, znam bre, zezam se malo pošto pričamo o stripu
pa se setih dečačkih dana kad sam čitao Zagora i ostale :D

zezao sam se nekad i ja sa tim, ne znam kaoji je bio program
skinosam sa neta..to je u vremenu kad sam bio na 'prozorčetu' Gatesovom :sad2: :D

inače ovaj aparat što imam u njemu već postoje neki efekti i opcije za tako nešto slično
nisam se odavno igrao malo, mada iskreno nisam bio neko vreme ni da fotografišem :(
 
lightroom sam isto koristio, moćan program, ali sam to batalio
i fotografiju obradim minimalno, malo kontrast, malo korekcija svetlosti i to je to

u principu, najviše volim uličnu fotografiju i te fotografije često prevodim u crno bele
volim da se ušetam među ljude i slikam im face, pokret, događaj i to naravno da oni sve to vide,
nema voajerisanja...dobro, možda ponekad kad škljocnem neku lepojku što popravlja karmin ili frizuru :zstidljivko:

panorame i pejzaži su lepi ali meni često postanu dosadni i monotoni :neutral:
 
terminal;bt269126:
lightroom sam isto koristio, moćan program, ali sam to batalio
i fotografiju obradim minimalno, malo kontrast, malo korekcija svetlosti i to je to

u principu, najviše volim uličnu fotografiju i te fotografije često prevodim u crno bele
volim da se ušetam među ljude i slikam im face, pokret, događaj i to naravno da oni sve to vide,
nema voajerisanja...dobro, možda ponekad kad škljocnem neku lepojku što popravlja karmin ili frizuru :zstidljivko:

panorame i pejzaži su lepi ali meni često postanu dosadni i monotoni :neutral:


:zcepanje:
 

Back
Top