Događaj dana - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

smeh

Događaj dana

Oceni ovaj blog
Stvarno imam loš period. I baš se loše osećam ne zato što postoje problemi, već zato što rešenja ne zavise od mene. I neravno da se to vidi. Naravno da oni koji me znaju, prepoznaju da sam u "autu" (čak i ako se trudim da se sakrijam). I naravno da mi je drago kad vidim, osetim, znam da brinu, da im je stalo. Ali sam po malo razmažena (stvarno sam, Bogu hvala, okružena prijateljima) i makoliko da ta briga prija, nekako je i podrazumevam.
Nikad nisam sumnjala u to da pravi ljudi postoje. Da su tu negde, oko nas. I znam da se pravi pre ili kasnije međusobno prepoznaju.
Ali me do suza gane iskrena, topla, ljudska potreba da pruže pomoć ili podršku nekome koga su tek sreli i naslutili da su ga prepoznali...
I ma šta god da imate u glavi, kolikogod briga da vas muči, kada se prepoznate sa nekim, mora da vam bude toplo oko srca...

Pošalji "Događaj dana" na Facebook Pošalji "Događaj dana" na Google Pošalji "Događaj dana" na My Yahoo! Pošalji "Događaj dana" na Live Pošalji "Događaj dana" na MySpace Pošalji "Događaj dana" na Twitter Pošalji "Događaj dana" na Digg Pošalji "Događaj dana" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zlatna koka (avatar)
  2. Almsivi (avatar)
    I ma šta god da imate u glavi, kolikogod briga da vas muči, kada se prepoznate sa nekim, mora da vam bude toplo oko srca...
    Vrlo istinito.
    Toplo oko srca jeste jako....
  3. *Purple Baby* (avatar)
    Veoma lepo...
  4. Cicoka (avatar)
    Smeh,pamtim nekako i tvoje bolje faze.No zivot pise romane-zivot ide-ne stoji u mestu i moramo ga ziveti.Lepo si ovo napisala.Iskra postoji,samo dusa i oko kada je osete,zaista mora biti toplo oko srca.