Udovičina osveta

oSYXGHC.png


On bitanga i alkoholičar da kaže njoj udovici,majci dvoje maloletne dece da je belosvetska k*urva samo zato što je u svoju skromni sobicu u sirotinjskom dvorištu primila uplakane u strahu njegovu ženu i dete dok je on vrativši se u kasne sate u pijanom stanju po ko zna koji put izbacivao kroz prozor šporet Smederevac iz samo njemu poznatih razloga.I umesto da dodje sutra da joj se izvini,zamoli za oproštaj on ju je u dvorištu pred svim komšijama nazvao kurvom belosvetskom dok su sve oči bile sa podsmehom uprte u nju..Nije mogla to da mu oprosti,grudi su joj žarile one uprte oči a komšijski osmesi izazivale bes.Rešila je da mu se osveti.Nije morala dugo da čeka.Opet je došao pijan u kasnu noć i dok se on zabavljao sulundarima i Smederevcem koji je po ko zna koji put dobio krila ona je otišla do zajedničkog poljskog klozeta na kraju dvorišta i prerezala dve daske jer je znala da u njegovom ritualu iživljavanja odmah posle Smederevca odlazi u nužnik.Kako je zamislila tako se i desilo,upade Mitar u govna do guše.Skočiše komšije da spašavaju al' puče bruka i on dobi nadimak "Mitar smrda"

Svaki put kad bi prošla pored njega začepila bi prstima nos a on bi spuštenog pogleda mrmljao sebi nešto u bradu.Vreme je prošlo,sećanje je ostalo da živi i vrlo često se čuje iz nečijeg dvorišta kako žena kaže mužu:"bolje se pripazi da ne prodješ kao Mitar"
 
luna-luna;bt267354:
Udovica pametnica :zcepanje:
A komšije su trebale da ga ostave u govnima, ne da ga vade:mrgreen:
Luna Luna ,kakva si ti osvetnica:eek: a ne pitaš se zašto je čova baš šporet izbacivo ,mora da nije večeru dobivo a na to je po zakonu o braku imao pravo,mogla je da ne da nešto drugo al večeru nikako a za ono drugo on pijan ,ne bi se ni bunio....msm treba suditi pošteno:think::rotf:
 
zxy;bt267358:
Luna Luna ,kakva si ti osvetnica:eek: a ne pitaš se zašto je čova baš šporet izbacivo ,mora da nije večeru dobivo a na to je po zakonu o braku imao pravo,mogla je da ne da nešto drugo al večeru nikako a za ono drugo on pijan ,ne bi se ni bunio....msm treba suditi pošteno:think::rotf:

Najpostenije bi mu sudila ..ja bi ga rado ostavila da se udavi u go vnima, jos bi ga i gurnula nogom da sto pre potone..bolje da se najede go*vana nego da pijan maltretira sve oko sebe...ako sam na nesto alergicna onda su to pijanci i nasilnici...:D
 
luna-luna;bt267360:
Najpostenije bi mu sudila ..ja bi ga rado ostavila da se udavi u go vnima, jos bi ga i gurnula nogom da sto pre potone..bolje da se najede go*vana nego da pijan maltretira sve oko sebe...ako sam na nesto alergicna onda su to pijanci i nasilnici...:D
Baš mi izgleda pošteno,da sam znao ne bih se ni javljao,samo sam dve tri čašice gucnuo,al ko zna kako bih na tvom sudu prošao:sad2:
 
luna-luna;bt267360:
Najpostenije bi mu sudila ..ja bi ga rado ostavila da se udavi u go vnima, jos bi ga i gurnula nogom da sto pre potone..bolje da se najede go*vana nego da pijan maltretira sve oko sebe...ako sam na nesto alergicna onda su to pijanci i nasilnici...:D


...alergije su obolenja , kao i pijanstvo...pijanstvo je bolest , zavisnosti , koja u nekim fazama , zavisno od karaktera pijanice , prelazi i u nasilje...postaje nasilna...no većina pijanica nije nasilna ...
...sociološke alergije , obavezno su hronične , uglavnom su nasilne , grube i socijološki surove...često i lukave , prefrigano podmukle , osvetničke iz potaje - kao u ovoj priči....nasilje , koje ima populističko opravdanje , postaje karakterno svojstvo - navika...u suštini njegovo poreklo je u karakteru nasilnika....
...i uopšte , nasilništvo je u karakteru nasilnika , i samo može da se pravda , bezuspešno , ovim ili onim....
....takozvana netrpeljivost društvenih otpadnika , pokušava svoju nasilnost da prikrije deljenjem surove pravde i kažnjavanjem - sankcionisanjem , takozvanih sociološki neprihatljivih i neprimerenih ponašanja ....tu je obično ona palanačka pamet , klin se klinom izbija....nasiljem se sprečava nasilje....
...javno , ne skriveno nasilje ( recimo uličnih pijanica ) , blaži je sociološki atak , od onog nasilja koja su podmukla i skrivena ( recimo onih koji u prolazu gurnu , sapletu , ili izudaraju pijanca samo zato što se zateturao i gurnuo ih, ili uputio neku pogrdnu reč )....
...pritajeni nasilnici , koji traže sociološko prihvatljiv razlog , opravdanje , za eshalaciju svog nasilnog karaktera u suštini su zli i pokvareni ljudi - opaki....
...kakva to "domaćića , časna i poštena" , dobra susetka , može ovaku osvetničku pakost da osmisli , kao svoj odgovor na verbalnu uvredu , te ode da je realizuje...ona nije istim sredstvom se koristila u svoju odbranu , kad je napadnuta...ona nije izabrala ni društveno utemeljene postupke za odbranu svoje ličnosti...ona je sate provela planirajući način osvete , fizičke osvete , planirana način realizacije , i način potuljenog svakodnevnog vređanja u prolazu....a to je beda duše....duhovno siromaštveo....
...nešto slično je uradila evropska diplomatija u sadejstvu sa hrvatskom , ovde uvaženoj vladajućoj oligarhiji...isekla im reciklažnu političku dasku šešeljističkog nužnika , te ih u pijanstvu svog recikliranog evropeizovanog stava , pustila da nagaze na daske šešeljizovanog nužnika.....sve je to podlo , a daleko od domaćinskog i čovečnog !
 
123loncar;bt267369:
...alergije su obolenja , kao i pijanstvo...pijanstvo je bolest , zavisnosti , koja u nekim fazama , zavisno od karaktera pijanice , prelazi i u nasilje...postaje nasilna...no većina pijanica nije nasilna ...
...sociološke alergije , obavezno su hronične , uglavnom su nasilne , grube i socijološki surove...često i lukave , prefrigano podmukle , osvetničke iz potaje - kao u ovoj priči....nasilje , koje ima populističko opravdanje , postaje karakterno svojstvo - navika...u suštini njegovo poreklo je u karakteru nasilnika....
...i uopšte , nasilništvo je u karakteru nasilnika , i samo može da se pravda , bezuspešno , ovim ili onim....
....takozvana netrpeljivost društvenih otpadnika , pokušava svoju nasilnost da prikrije deljenjem surove pravde i kažnjavanjem - sankcionisanjem , takozvanih sociološki neprihatljivih i neprimerenih ponašanja ....tu je obično ona palanačka pamet , klin se klinom izbija....nasiljem se sprečava nasilje....
...javno , ne skriveno nasilje ( recimo uličnih pijanica ) , blaži je sociološki atak , od onog nasilja koja su podmukla i skrivena ( recimo onih koji u prolazu gurnu , sapletu , ili izudaraju pijanca samo zato što se zateturao i gurnuo ih, ili uputio neku pogrdnu reč )....
...pritajeni nasilnici , koji traže sociološko prihvatljiv razlog , opravdanje , za eshalaciju svog nasilnog karaktera u suštini su zli i pokvareni ljudi - opaki....
...kakva to "domaćića , časna i poštena" , dobra susetka , može ovaku osvetničku pakost da osmisli , kao svoj odgovor na verbalnu uvredu , te ode da je realizuje...ona nije istim sredstvom se koristila u svoju odbranu , kad je napadnuta...ona nije izabrala ni društveno utemeljene postupke za odbranu svoje ličnosti...ona je sate provela planirajući način osvete , fizičke osvete , planirana način realizacije , i način potuljenog svakodnevnog vređanja u prolazu....a to je beda duše....duhovno siromaštveo....
...nešto slično je uradila evropska diplomatija u sadejstvu sa hrvatskom , ovde uvaženoj vladajućoj oligarhiji...isekla im reciklažnu političku dasku šešeljističkog nužnika , te ih u pijanstvu svog recikliranog evropeizovanog stava , pustila da nagaze na daske šešeljizovanog nužnika.....sve je to podlo , a daleko od domaćinskog i čovečnog !


a bre Loncar, gde ti ode:zcepanje:
 
luna-luna;bt267360:
Najpostenije bi mu sudila ..ja bi ga rado ostavila da se udavi u go vnima, jos bi ga i gurnula nogom da sto pre potone..bolje da se najede go*vana nego da pijan maltretira sve oko sebe...ako sam na nesto alergicna onda su to pijanci i nasilnici...:D

Jos nisam ni doso do ovog tvog posta a vec sam predpostavio sta bi mu ti uradila(procitaj u predhodnom)..ti si ko preki sud,metak u celo 'odnosno udavi ***** i klozetu'..postoje neke kazne koje nisu bas tako surove:D
 
123loncar;bt267369:
...alergije su obolenja , kao i pijanstvo...pijanstvo je bolest , zavisnosti , koja u nekim fazama , zavisno od karaktera pijanice , prelazi i u nasilje...postaje nasilna...no većina pijanica nije nasilna ...
...sociološke alergije , obavezno su hronične , uglavnom su nasilne , grube i socijološki surove...često i lukave , prefrigano podmukle , osvetničke iz potaje - kao u ovoj priči....nasilje , koje ima populističko opravdanje , postaje karakterno svojstvo - navika...u suštini njegovo poreklo je u karakteru nasilnika....
...i uopšte , nasilništvo je u karakteru nasilnika , i samo može da se pravda , bezuspešno , ovim ili onim....
....takozvana netrpeljivost društvenih otpadnika , pokušava svoju nasilnost da prikrije deljenjem surove pravde i kažnjavanjem - sankcionisanjem , takozvanih sociološki neprihatljivih i neprimerenih ponašanja ....tu je obično ona palanačka pamet , klin se klinom izbija....nasiljem se sprečava nasilje....
...javno , ne skriveno nasilje ( recimo uličnih pijanica ) , blaži je sociološki atak , od onog nasilja koja su podmukla i skrivena ( recimo onih koji u prolazu gurnu , sapletu , ili izudaraju pijanca samo zato što se zateturao i gurnuo ih, ili uputio neku pogrdnu reč )....
...pritajeni nasilnici , koji traže sociološko prihvatljiv razlog , opravdanje , za eshalaciju svog nasilnog karaktera u suštini su zli i pokvareni ljudi - opaki....
...kakva to "domaćića , časna i poštena" , dobra susetka , može ovaku osvetničku pakost da osmisli , kao svoj odgovor na verbalnu uvredu , te ode da je realizuje...ona nije istim sredstvom se koristila u svoju odbranu , kad je napadnuta...ona nije izabrala ni društveno utemeljene postupke za odbranu svoje ličnosti...ona je sate provela planirajući način osvete , fizičke osvete , planirana način realizacije , i način potuljenog svakodnevnog vređanja u prolazu....a to je beda duše....duhovno siromaštveo....
...nešto slično je uradila evropska diplomatija u sadejstvu sa hrvatskom , ovde uvaženoj vladajućoj oligarhiji...isekla im reciklažnu političku dasku šešeljističkog nužnika , te ih u pijanstvu svog recikliranog evropeizovanog stava , pustila da nagaze na daske šešeljizovanog nužnika.....sve je to podlo , a daleko od domaćinskog i čovečnog !

Seselj rece da je krenuo dudobakom u lov na somove a ti kazes da je susedima prerezao dve daske:hahaha:
 
@loncar
Hajde malo apsolviraj tvoje vidjenje ove nastale situacije sa Hrvatskom.Znas u kom smislu.
Ako je Hrvatska postala udovica interesuje me,po tebi,znamo od koga se razvela i zbog kog naocitog momka! Ko je novi prosac ili potencijalni muz,ko svaler?Ko koga,malo mi je sve sad to zakukuljeno posebno sto sama seda golim dupetom na vec usijani Smederevac nicim izazvana..:D
 
Poslednja izmena:
...pa neznam od koga se razvela...ako hrvatsku doživim kao raspuštenicu , onda je vidim kao ženu sa mnogo dece , koja nezna koje je iz braka , a kojeje kopilče...a i ne zanima je - jer stalno viče , kako je poštena i nevina...nekad se to , mislim takva žena , imenovala kao opajdara sa štajge...svakom se podaje i svakom služi , dok ga ne opalješi....
....i ovo zadnje , palješenje , zasigurno se najbolje izvedi kod pijanaca - notornih....oko njih se ne treba truditi - mnogo...konačno , oni nikad ništa i ne urade...skljokaju se izbezumljeni....a pošto je palješnje , ćar , korist , osnovna pokretačka energija , koja je tera u akciju svaku kuravu ; pa ako se pijanac ranije probudi , opajdara je spremna da ga mlatne močugom , te dok ga palješi izbezumljenog , da viče : "UPOMOĆ SILOVANJE"....

...POGLEDAJ KOLIKO I DANAS HRVATSKA PALJEŠI NAŠU DRŽAVU I NJENO STANOVNIŠTVO , pa to je neshvaćeno , šta je njoj sve dozvoljeno , samo u trgovini ----i eto , viče na sav glas : "UPOMOĆ SILOVANJE"....

...e sad , EVROPA , TA STARA VENERIČNA K**URVA - VIŠE MILENIJUMSKA ( što bi rekel Vladika Velimirović - prekodrinaš ) , zna tu igru ; pa igrala je milenijumima .... a zna i ovu mladu kopiljaru , sa balkanske štajge - konačno , ona ju je i okopilila . pa po njenom diktatu i viče : "UPOMOĆ SILOVANJE".....

....naš problem je što se ne treznimo , što smo pijani , prepijani u balkanskom kupleraju ; koji je prepun "SIDE" , "SIFILIZA" , i što se vuceramo sa triperušom i evropskimtravestitima u evropskoj lakejskoj odori , koji su se uhvatili tog profitabilnog zanimanja ,"SRPSKI PATRIOTA -prekodrinski kosmopolita evropejac " , koje je svakom hrvatu , već puna dva veka , isplativije i od majčice , domoljubne hrvatske....
...štaćeš , pijanice svi mrze , pa zbog toga od njih i imaju koristi ....a ima u nas toliko njih , koji toče besplatnu smrdljušu , politikušu , sa pet zvezdica , kao ono , domaća rakija , čist srpski brend - SVETSKI KOSMOPOLITIZAM sa BRATSTVOM i JEDINSTVOM - uz obavezno meze : slavjanstvo garnirano jugoslovenstvom !
 
Poslednja izmena:
Ja msm da je špret bio vreo tj da je dobivo nešto vruće kod kuće ne bi šporet napolje izbacivo,ovako sve mi ljiči na unapred smišljeno i uspešno sprovedeno .ženska zavera nema šta a pitanje dal je bila sama...ma ima tu dosta pitanja rasprava ne bi bila jednostavna a ni dosadna :lol:
 

Back
Top