1.Zasto sam ja amazonske klase(Tako je govorila Ester Oz)

Primetila sam da ljudi prebrzo donose zakljucke, a takodje i pogresno. Ovo je parodija posvecena njima. Takodje nacisti, fasisti i slicni procenjuje ko je visa a ko niza klasa, a niko nema prava za to. Ovim se rugam njima.

Literaturu koju koristim navescu pre dokaza kako bi bilo preglednije.
http://www.vestinet.rs/zanimljivost...na-o-zenama-koje-su-grci-opisali-kao-amazonke

Sarmati su nomadski narod iranskog porekla, do sredine I milenijuma pre n. e. nastanjen u oblastima oko južnog Urala. Po jeziku, kulturi i religiji bili su srodni Skitima. Herodot pominje predanje po kome su Sarmati nastali povezivanjem Skita sa Amazonkama. Do približno 250. g. pre n. e. živeli su istočno od reke Tanais (Don), a u narednim vekovima proširili su se ka zapadu: jedan njihov ogranak (Roksolani) stigao je do ušća Dunava, a drugi (Jazigi) prešao je Karpate i naselio se u ravnici između Dunava i Tise.
http://en.wikipedia.org/wiki/Amazons,

Moj otac je inzenjer gradjevine i dobitnik tri Tesline medalje za pronalazastvo,njego otac je umro mlad, a otac njegovog oca je bio kraljev kuvar tokom Prvog svetskog rata.Drugi deda mi je bio profesor matematike, fizike,direktor banke i otvarao je osnovne i srednje skole sirom Srbije.Njegov otac je umro mlad, a otac njegovog oca je bio dozivotni predsednik opstine Racha. Hocu reci, moje pretkinje su uvek birale pametne muskarce koji su tu bili da budu pazljivi i da ih vole i da se ne pitaju nist. Moja baba je matica porodice, njoj se ide na savet u teskim situacijama. Kukavicluk i slabost se u mojoj porodici ne prastaju. Mi ne placemo jer je to za pickice i ne odustajemo jer nismo slabici. Ako neka i pogresi tu postoji puno paznje i utehe.Druga baba je klala svinje kako ih ne bi davala za porez i zakopavala ih, kada bi se vlast uverila da je svinja mrtva, davala ju je deci da jedu. Kada je shvatila da je moj deda vara, pretukla ga je tako da tri dana nije mogao da ustane iz kreveta, jer u mojoj porodici zene vode rec.U mojoj porodici muskarci umesto prezimena imaju prisvojni pridev:Rajko Snezanin, Baja Dusicic, Mile Biljin, Bogdan Petrin...Moja prababa je bila najlepsa zena u selu, placala je cipele trostruko da nekom ne bi napravio iste. kada se zena strica moje babe preudala, prihvatila je da brine o njihovom detetu jer nije imao ko drugi i bila je udovica.
Bila je cerka jako bogatog i cenjenog trgovca. Jednom prilikom joj je dosao u goste i molio je da se preuda. Ona je znala da ako bi se preudala taj neko ne bi brinuo o deci vec bi gledao da napravi svoju. Otvorila je vrata i rekla:"Ako si dosao da vidis decu dobrodosao si, ako ne-idi".On je morao da se povinuje njenoj odluci, jer zene vode glavnu rec u mojoj porodici. => u mojoj porodici vlada matrijarhat

U mojoj porodici se ne radja muska deca => mi ubijamo musku decu
Ja ne verujem u boga, sudbinu, prizivanje, znake, ali moja sestra veruje. Ona kaze da je osetila da ce nesto da se desi i samim tim prizvala. jednom smo se kladile u pice u Ben Akibiju na ideju da li ce jedan decko da mi posalje poruku. Ja sam rekla da nece, ona je rekla da hoce. Posle mesec dana sam jo0j rekla da ide da porinosi zrtve bogovima i gleda u dzigericu jer ce u suprotnom izgyubiti opkladu=> ja sam paganka

Ja pusim svakog dana tompuse i uvek uvlacim, nosim pljosku sa viskijem cak i u citaonicu pa vucem dok ucim, a rakiju ispijam ko u "Jesen stize dunjo moja"=?ja pusim marihuanu

Sa oceve strane imam egipatske krvi(a Amazonke su u svojim pohodima doprle do Egipta), sa majcine imam Rumunske krvi(a Sarmati su ziveli i na prostoru Rumunije) =>imam amazonske krvi

Imam toliko male grudi da izgleda kao da ih je neko otsekao=>otsekla grudi, kao sto amazonke rade

Trenirala sam aikido kad sam imala 7 godina i to godinu dana, do petog razreda sam lemala sve decake u kraju i skoli max 2 god stariji i svi su me se plasili => ja sam ratnica

Kada idem napole moja majka kaze "Crno dete, sto si se tako obukla, prehladices se" => ja sam crnka


Primenom dedukcije zakljucujem da sam ja jedino i iskljucivo amazonske klase i to jedinstveni primerak.

Posledica.
Ja sam jedinstven primerak Amazonki, Amazonke su bile nadzene => ja sam bog!

U ime Ester, cerke i bozijeg duha, ako se taj decko ne javi u roku od deset dana, bice komedija:lol:
 

Back
Top