SILOVANJA i ideja o ZAKONODAVNOM ŠKOPLJENJU SILOVATELJA

Samo da se zna , danas se škope uspešno oba pola - a kako stvari , naše stoje , međ nama se rasprostranile i žene silovatelji , samo je to u našem svetu muškarčina , veliki blam - tabu tema , o kojoj se tihuje ; ko još da prizna , da ga neka ženska silovala , ispovređivala i duhovno rastrtila ! Ajte molim vas !
Zato bez polne diskriminacije , molim - da ovo ima na umu zakono predlagač i zakono usvojač !
Ali stvar treba razmotriti , i obratiti pažnju na mnoga silovanja , kako na način i tehniku , tako i na stanja koja se kod ljudi mogu nasilno povređivati - silovati !
Pa ako se škope telesni silovatelji , da tako rečem , onda pre njih treba škopiti - štrojiti i ove duhovne silovatelje , koji su rasprostranjeniji i uvek su silovatelji povratnici - jer se nikako ne kažnjavaju , pa su postali ovisnici uživaoci u mukama i patnjama silovanih .
Mislim , ako iskorenimo ta duhovna silovanja , da će sama po sebi , izčileti i ova telesna , nad kojim se kao tu nešto objedinilo svo stanovništvo !
Da stvar potanko razmotrimo , šta sve treba evnuhirati , kako bi krenuli ka opšte društvenom boljitku . Mislim da odmah treba uštrojiti sve koji siluju čast , poštenje , istinu i znanje ; zatim treba uštrojiti medijske i svake druge manipulante i kreatore javnog mišljenja ; posle toga poštrojiti nemilice , istoričare , analitičare i akademsko crkvenu inteligenciju ; zatim sledstveno tome , poštrojiti plaćene disidente i knjževno naučne svete krave - bez izuzetka !
Potom : A u majkumu , pa ko će decu da pravi i rađa nam potomstvo ; zaista , treba da se manemo ovakvih ideja i takvog zakonodavstva !
Hemijsko štrojenje

"Dobro ste pročitali - ne hemijsko čišćenje, nego štrojenje."



- See more at: http://www.danas.rs/danasrs/kolumni....881.html?news_id=290362#sthash.0rUjU8bP.dpuf
 
hirajgoagain;bt265624:
nisam za to hemijsko kastriranje bash

...pa dobro , za kakvo si : batinjanjem , podvezivanjem , hiruškim putem - ili ono staromodno , evnuhiranje na ovnovski način .....?....

....u ostalom uštrojeni su na neki način izdvojeni , pa mogu da razvijaju neke talente.....recimo , u italiji su nekad decu kastrirali zarad razvijanja glasovnih mogućnosti ..

"
Kastrat je muški sopran, mecosopran ili alt glas produkovan kastracijom pjevača pre puberteta (što sprečava razvoj grla) , ili tko, zbog endokrinoloških (hormonalnih) razloga, nikad ne doseže polnu zrelost. Prema tome, glas takve osobe se ne produbljuje, već ostaje na istoj visini.
Glas kastrata se razlikuje od glasa zrele žene u snagi I fleksibilnosti, dakle sopran kastrata je iznad normalnog soprana.
Praksa kastriranja pojavila se u 16 stoljeću, za potrebe pjevanja u crkvi, jer Rimska katolička crkva je tradicionalno zabranila ženama pjevanje u crkvi.
Nekoliko procenata opernih baroknih pjevača su bili kastrati. Georg Friedrich Händel je na primjer posebno za kastrate pisao opere, I danas kad se te opere izvode, normalan ženski glas ih ne može dosljedno odpjevati. Najvjerovatnije najpoznatiji kastrat je bio Carlo Broschi (Karlo Broski), zvani Farinelli. Biti kastrat značilo je osigurati si ekonomsku sigurnost u to vrijeme, međutim navodno statistika kaže da je samo 1% svih kastrata imalo uspješnu karijeru."
 
Loncar123. Mnogo puta sam te pohvalio,tj.tvoj nacin razmisljanja o mnogim nemilim pojavama.Ali ovo,oko hemijskog
kastriranja. Sta tu ima da se pridikuje i kritikuje. Pa sta uraditi,kada neko neprestano siluje.Bude kaznjen.Izdrzi kaznu
i onda ponovo siluje,i tako stalno i tako u nedogled.Pa sta drustvo da uradi ,da se spase od tog bolesnog silovatelja.
Sta nama,kao Drustvu u celini ostaje,do da se trajno zastiti od takvih spodoba.Smrtna kazna je nazalost ukinuta.
Ove vremenske kazne,nemaju nikakvog ucinka na silovatelje.Jedina zastitna mera,koja nam preostaje,to je hemijska
kastracija.I ja stvarno ne vidim nikakve potrebe,da se tu nesto mudruje i da neko iznosi neke "argumente" protiv
hemijske kastracije.Sva iznosenja nekih "cinjenica" protiv kastracije su skroz sterilna i neukusna,obzirom na ozbiljnost situacije,u sferi seksualnog kriminala,koji u nasoj zemlji,poprima veoma tragican bilans zrtava.
 
...čekaj Lorde da vidim , nisam se nigde direktno , jasno nedvosmisleno izjasnio protivu štojenja silovatelja...traži da se ne vrši polna i svaka druga diskriminacija , a u štrojenju prednost dajem političko kriminalnim silovateljima , genocidnim silovareljima ( kako biološkim , tako i duhovnim ) , privredno kriminalnim - tranzicionim i svakim drugim sociološko uništeteljskim silovateljima --- i tako dalje ...predpostavljam da si čuo za kulturno umetničko silovanje ; pa medijsko silovanje --- iha ha , kakvih sve ima silovanja i silovatelja - pa nikome ne pada napamet da ih štroji...
...e ja tražim prvo njih da štrojimo...da na listi prioriteta budu prvi....

...a skrenuh pažnju , da je to rađeno poodavno...mislim kastruranje-evnuhiranje...KASTRATO...kod ovog TIP-a ljudi , na uštrb izgubljene potencije razvija se druga ili multiplicira....pa zbog te pultiplikacije treba biti obazriv ....može se desiti da jedna nakaunost silovateljska , preraste u drugu multipliciranu nakaznost daleko silovateljski opasnija po stanovništvo od predhodne....recimo kastriramo silovatelja seksualnog koji ne može bez takvog silovanja , te ga pretvorimo u seksualnu nuku / ništavnog impotentnog bezpolaša - koji je po pitanju seksa totalno oduzet /...no mi njemu nismo uškopili njegov karakter ( zlo koje čuči u njemu )...a recimo , kao kod svakog kastrata , miltiplicira mu se neko drugo svojstvo --- kao na primer , perfidnost , lukavost i opšta zlobnost , pa preraste u čovekomrsca....tad se taj kastrato može razviti u masovnog ubicu - zar ne !....pa recimo perfidnost i lukavstvo ga izbaci na političku scenu i postane politički lider....sa takvim nakaznim karakterom , može nas uvesti u fašizam i genocid...
...eto zašto sam ja pomalo rezervisan , kad je reč o bilo kom kastriranju - a opet skrećem pažnju da su daleko opasniji oni silovatelji koje stavih na spisak .....
,,,treba razmisliti !
 

Back
Top