Bracaco,vrati se

a1Ohw2C.gif.pagespeed.ce.CAUtLyNXoM.gif


Druze moj,tebi je mesto ovde sa nama na blogovima.
Stisni zube i vrati se.Ima li jos nekoga ko zeli da se bracaco vrati.
Ako ima nek ostavi ovde trag,uz dostojanstven komentar bez ikakvih
prozivki.
 
Iako ne znam o čemu se radi naravno da se pridružujem pozivu Bracacu da se vrati ma gde bio i ma šta se desilo jer viteza pesnika ovde je zaista malo i do Bracaca je msm svima stalo :ok::D
 
...da , dobro raspoloženje u kući priziva sreću - istinu i čovečnost ; čoveka dostojan život...lepo si to odslikao Sibirski....moj status bejaše u ovoj kući pre neki dan : DOMAĆIN.... i sad protestujem protivu svih , pa i protivu sebe - te apelujem na vas da mi otkrijete ko ubi smeh u mojoj kući , ko zgazi radost i istinu , ko tiraniše moje ukućane i razjuruje iz kuće moje prijatelje --- ma kakvi oni bili , ma kakav da sam - moram to da znam....moram da znam zašto je Braco glavom bez obzira pobegao iz kuće i u kojoj meri sam tom bekstvu pomogao / kumovao !

Unapred hvala !
 
123loncar;bt263242:
...da , dobro raspoloženje u kući priziva sreću - istinu i čovečnost ; čoveka dostojan život...lepo si to odslikao Sibirski....moj status bejaše u ovoj kući pre neki dan : DOMAĆIN.... i sad protestujem protivu svih , pa i protivu sebe - te apelujem na vas da mi otkrijete ko ubi smeh u mojoj kući , ko zgazi radost i istinu , ko tiraniše moje ukućane i razjuruje iz kuće moje prijatelje --- ma kakvi oni bili , ma kakav da sam - moram to da znam....moram da znam zašto je Braco glavom bez obzira pobegao iz kuće i u kojoj meri sam tom bekstvu pomogao / kumovao !

Unapred hvala !

Nemas ti veze sa tim niti bilo ko od nas sa bloga.Na jednoj od tema Krstarice
neko ga je pobvredio,on nije mogao da predje preko toga i na licni zahrtev su mu ugasili nalog.
 

Back
Top