СТРАЖАР СНОВА... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bracaco

СТРАЖАР СНОВА...

Oceni ovaj blog
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10296908_10203954225079648_73961719866517324_n.jpg[/IMG]

Pošalji "СТРАЖАР СНОВА..." na Facebook Pošalji "СТРАЖАР СНОВА..." na Google Pošalji "СТРАЖАР СНОВА..." na My Yahoo! Pošalji "СТРАЖАР СНОВА..." na Live Pošalji "СТРАЖАР СНОВА..." na MySpace Pošalji "СТРАЖАР СНОВА..." na Twitter Pošalji "СТРАЖАР СНОВА..." na Digg Pošalji "СТРАЖАР СНОВА..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    vesela pesmica za sva vremena

si ti neki posesivan tip
  2. bracaco (avatar)
    [QUOTE=LJILJA MMM;bt260952]vesela pesmica za sva vremena

[video=youtube;b0kSpfAoyZs]https://www.youtube.com/watch?v=b0kSpfAoyZs[/video]

si ti neki posesivan tip ;):rotf:[/QUOTE]

U bre Ljiljka ja se već zabrinuh za tebe koliko te nema :) razne oblike j osobine ja u pesmama imam, nekad sam vuk, a nekad stražar :)
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Šta vam je svima mada prija, iskrena da budem, kad mi kažu da nedostajem
    Živim život, dišem punim plućima, ali tu sam, msm svrnem
  4. bracaco (avatar)
    [QUOTE=LJILJA MMM;bt260955]Šta vam je svima :eek: mada prija, iskrena da budem, kad mi kažu da nedostajem :D
    Živim život, dišem punim plućima, ali tu sam, msm svrnem :manikir:[/QUOTE]

E pa Ljiljka ne može to tako, nisi ti ovom blogu bilo ko :) mo možemo da šaramo, vrdamo, odsustvujemo, ali ti, ti si domaćin :) šta da da su izbili neredi, da je nekom pozlilo, ili da je neko bog neko opsovao božanska bića šta bi onda bilo :)
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio bracaco
    E pa Ljiljka ne može to tako, nisi ti ovom blogu bilo ko mo možemo da šaramo, vrdamo, odsustvujemo, ali ti, ti si domaćin šta da da su izbili neredi, da je nekom pozlilo, ili da je nedo bog neko opsovao božanska bića šta bi onda bilo
    ova teza mi je nešto poznata
    Ne brini, čuvarm vas ja ....ako treba i veštačko disanje davam i prvu pomoć ako se neko baš tolko us......uspukće...po službenoj dužnosti
    Ažurirano 06.06.2014. u 22:04, autor: LJILJA MMM