САМО СЕЋАЊЕ...

10365961_10203936509956781_589925330158407344_n.jpg
 
Sećanja imaju nekad snagu da nas progutaju, kad nas preplave i ako im se prepustimo.
Ali nekad boravak u sećanju je kao životu u snu. Jednostavno iz nekih sećanja ne želiš da se probudiš, a neka ti deluju kao da su se desila nekoj drugoj osobi.
...Sećanja kakav god...naš su usud i večita inspiracija...Lepo Bracaco...sviđaju mi se reči koje si upotrebio..teške, ali sve je to u tvom sećanju...i sve si to TI!
:klap: :klap: :klap:
a97b03dd7d6c1fe36b450734c6271bef.jpg
 
poetessa;bt260844:
Sećanja imaju nekad snagu da nas progutaju, kad nas preplave i ako im se prepustimo.
Ali nekad boravak u sećanju je kao životu u snu. Jednostavno iz nekih sećanja ne želiš da se probudiš, a neka ti deluju kao da su se desila nekoj drugoj osobi.
...Sećanja kakav god...naš su usud i večita inspiracija...Lepo Bracaco...sviđaju mi se reči koje si upotrebio..teške, ali sve je to u tvom sećanju...i sve si to TI!
:klap: :klap: :klap:
a97b03dd7d6c1fe36b450734c6271bef.jpg

Hvala ti Poetesa, to je bio tren inspiracije samo koji sam uspeo olovkom da uhvatim, mnoge nisam uhvatio dođu tako budu i odu, a ja imam preča posla od njihovog zapisivanja :(
 
Stipan Severnjak;bt260942:
Daleko si jači u angažovanoj poeziji.
Ipak si ti vitez i borac za pravdu, rekao bih.

Hvala druže :) ima stihova raznih kad naiđu ne vodim računa o žanru i stilu, šta više drago mi je što mogu pisati na razne teme u raznim žanrovima, e sad koliko je to sve kvalitetno, to ne mogu sam ceniti niti se time optrerecujem. To je moj hobi i otpusni ventil i za bilo šta ozbiljnije nemam vremena, a pomalo ni volje :)
 

Back
Top