ИДИ...

10329241_10203786725212256_7716121220693271528_n.jpg
 
Ne moozes ti nista da zabraniš, podrum je bar moj:cool:
Imam malu crpnu pumpu, dok vidim da to namontiram, evo ti jedne nek te uteši. Jeste da je narodna ali, posluzice! Valjda...

 
*BILJA*;bt260250:
Ne moozes ti nista da zabraniš, podrum je bar moj:cool:
Imam malu crpnu pumpu, dok vidim da to namontiram, evo ti jedne nek te uteši. Jeste da je narodna ali, posluzice! Valjda...


Kud da idem dok kiša pada :sad2: u podrum me pusti i spasi me mlada :) sam ću vodu da iscrpim i poplavu ovu istrpim :lol:
 
Boze, prvi put se danas nasmejah onako od srca (a mozda i vina, dao mi tata malo da gucnem da nazdravimo):zcepanje:

Pa, ne znam koliko je uputno sad da sidjes u podrum :hik:
:pljus:
 
*BILJA*;bt260255:
Boze, prvi pu t se danas nasmejah onako od srca (a mozda i vina, dao mi tata malo da gucnem da nazdravimo):zcepanje:

Pa, ne znam koliko je uputno sad da sidjes u podrum :hik:
:pljus:

:) onda sam u nečemu uspeo danas, sprečiti poplavu u srcu je ko spašavanje dva podruma :) sad mi je jasno što za podrum brineš, tamo ideš da kradom vince pineš :) a mene ne zoveš, jer znaš da mi se šarac propio :lol:
 
:zarja:
Beše to kuvano vino, tata se malo leči od prehlade a nisam ni ja bas neprehladjena:mrgreen:
Šarac nek nabavi, pazi molim te, a podrum dosad bese u mraku, ima struje, nema struje:(
Nego, ti nesto usamljen veceras, prepustam tebe i Sarca onima koji ne ostaju u mraku u imaju pun podrum vina:lol:
:bye:
 

Back
Top