Grize guza gaće?

juče naiđoh na tekst g. Dragaša (kome zabranjena emisija serijala revolucija jer je objašnjavao kako je pljačkana ova država) i poželeh da ta saznanja podelim sa drugima. Međutim Njihova veličanstva moderatori (koji će verovatno kao isvi uskoro obrok čekati na narodnom kazanu) tu temu spojiše sa nekom temom o vladi....Ajd da je o mom kolegi Vladi pa još i nekako ali ovako nikako. Pa da sam hteo da pišam o, pardon pišem o vladi ja bi to na toj temi. Ovo je sasvim kontra toga. Ali nema veze, kakva država takvi i forumi a boga mi i moderatori. Eto samo sam to hteo da Vam saopštim a nisam znao kako.:mrgreen:
 
...poginuću da svaki čovek kaže šta ima da kaže , mada znam da ništa nema čovečno da kaže , baš svaki čovek , naročito ništak ; ali zato ću ostatak života da provedem u objašnjavanju šta nevalja za ljude u tim kazivanjima svih ništaka...
...tako nekako treba da se čovek ophodi prema slobodi govora...no vlast je vlast...a kad vlast imaju mali i sitni , sujetno neznalački ljudi u vreme selektivnih sloboda govora , onda je cenzura još i rajski postupak - samo da ne biju , kosti lome i razapinju na krst njihove čovečnosti !

...plivaj Kolumbo , daleko je amerika !
 

Back
Top