Sama o sebi.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Misli jos jedne u nizu...

Sama o sebi..

Oceni ovaj blog
Rekoshe mi da je ovo ironlady....

Sva satenasta, satkana od emocija, izazovna, istovremeno nezna, na granici izmedju osobenosti i ekscentricnosti, ostavlja bez daha a da ne bude sirovo vulgrana, vec da zadrzi vragolasti izgled poput balerina. Ali i puna zivota optimizma i energije, zabavna, neustrasiva kao i neverovatno borbena, jaka , odlucna i samouverena. Donekle i cinicna, arogantna, prava IRONLADY. Sa izvanrednom ali naravno umerenom dozom smelosti i odlicnim smislom za humor. Sada vec uspesna, samosvesna zrela osoba izmedju devojke i zene. I dalje podjednako emotivna, humana i ljubazno uctiva. Uvek spremna da prihvati izazov ili borbu, harizmaticna, otmena, zraci sarmom i gracioznoscu, i nikoga ne ostavlja ravnodusnim. Opisujete je kao princezu ili kucku, sve zavisi kako ste se poneli prema njoj. Sve je ali i ako treba makijavelista . Elokventna, izgradjena licnost sa pravim koktelom vrlina, sa konkretnim segmentom drskosti ona je pre svega devojka cije je slomljeno srce puno ljubavi; devojka koja voli i tezi da bude voljena. Biti u njenoj blizini je blagoslov i priviligija, uzivati u njenoj lepoti i licnosti je Bozji dar a njeno odsustvo najveca kazna koju mozete doziveti.

Pošalji "Sama o sebi.." na Facebook Pošalji "Sama o sebi.." na Google Pošalji "Sama o sebi.." na My Yahoo! Pošalji "Sama o sebi.." na Live Pošalji "Sama o sebi.." na MySpace Pošalji "Sama o sebi.." na Twitter Pošalji "Sama o sebi.." na Digg Pošalji "Sama o sebi.." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. kia77 (avatar)
    Deluje i skromno...
  2. Romanticus (avatar)
    Ciga hvali konja svoga..........
  3. *Purple Baby* (avatar)
    Pre svega samouverena
  4. likvidator(raul) (avatar)
    gvožđe je inertno
  5. Butterfly effect (avatar)
    Skromno uvek, kao i samopouzdano.. A i da, @Marko .. Ko ce koga ako ne svoj svoga..
  6. Romanticus (avatar)
    Znam "celicna"..ali pusti nas da te malo hvalimo.........
  7. Butterfly effect (avatar)
    Hahaha Ja sam lepo napisala 'rekoshe mi'.. A i nick je samo alter ego, ne mora da znaci da sam to zaista ja.. Tnx, u svakom slucaju za komentar
  8. Romanticus (avatar)
    Ja sam lepo napisala 'rekoshe mi'..

Sorry my bad! Ne videh.........
  9. ljeshko (avatar)
    *** zenski C.Ronaldo...
  10. Guede (avatar)
    Ma ja...tipicni "Ronaldizam".
  11. Butterfly effect (avatar)
    Aha ista sam Ronaldo
  12. Fiamma (avatar)
    Ја те не бих ни слично описала као ти што су ти ово рекли...