Nada! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Nada!

Oceni ovaj blog
Dobro jutro ti zelim andjele moj.Hmmm.....Zasto ti sve ovo pisem?Kada je tebi sve vec poznato?!U svakom slucaju,ne bitno.Danas sam ustao pre tebe.Razmisljam o svemu,i o nicemu posebnom.Nadam ti se.Cekam na tebe.
I dok ti pisem ovo pismo,sa istim ubedjenjem pre ne znam koliko vremana i dalje sam postojan.U meni kulja vulkan.
Misli su izmesane,pretumbane.Svasta mi prolazi kroz glavu.Ali moja osecanja su cista poput planinskog potoka.Jasan i bistra.Tu nema dvojbe.Osecam da cemo jednog dana nas dvoje krociti,rukom pod ruku,ti sa moje leve strane,i sa stidljivim osmehom na licu.A ja cu te maziti pogledima,saptati ti dodirima.Dok ce moje srce galopirati,poput krda divljih konja,koji trce slobodno i zadovoljno po dolinama.Tako se radujem zlato moje.Mozda,ne danas ali ubzo.Osecam to u kostima.U mojim mislima si uvek samo ti andjele moj plavooki.Ovaj stari bullterier,stari ratnik zna da se blizi konacna borba,sa neprijateljem.Ti mu znas ime.I spreman je.Jos jednom navlaci svoj oklop.Ostri svoje secivo.U iscekivanju je,konacne bitke.Ja sam spreman!

Pošalji "Nada!" na Facebook Pošalji "Nada!" na Google Pošalji "Nada!" na My Yahoo! Pošalji "Nada!" na Live Pošalji "Nada!" na MySpace Pošalji "Nada!" na Twitter Pošalji "Nada!" na Digg Pošalji "Nada!" na del.icio.us

Ažurirano 23.11.2008. u 13:17, autor: markonbgd '83 (dopuna)

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Almsivi (avatar)
    Mnogo je zelis.

Rekao bih da je to tvoja jaka vrlina....

Poz
  2. Eric Draven (avatar)
    brate izborices se za srecu siguran sam
  3. Romanticus (avatar)
    Hvala ti Almsivi.........
    @Erik iz tvojih usta u bozije usi..........ljubi te brat.......
  4. *pustinjakinja (avatar)
    Ratnik svjetlosti je uvijek pobjednik..kakav god ishod bitke buio.Citajuci Tvoje tekstove rekla bih da si Ratnik Svjetlosti...
    Samo pisi..odlicno ti to ide.