What goes aruond, comes around... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Misli jos jedne u nizu...

What goes aruond, comes around...

Oceni ovaj blog
Ponekad se pitam zasto sam sama sebi nacrtala krug svog delovanja.. I strah , zbog cega ga osecam?
Padala sam hiljade puta, odavno sam prestala da verujem u mit o plavoj zvedi i srebrnom jelenu i desavalo mi se da se spotaknem o kamen realnosti...
Osecam samo kameni krik nekih godina koje su prosle.. ja ih imam 22 i osecam se nekad kao da letim.. A zivot je samo refleksija mojih misli, produkt mojih razmisljanja.. Igrah u svom zivotu vise puta opasnu igru zavodjenja i prljavi ples sama sa sobom... I sa njima..
Umela sam da se dignem iz pepela da vidim svetlost.. sada kada je vidim smatram da je fatamorgana, opsena da neko hoce da me prevari, povredi ..
I samo se pitam zaato.. Rasla sam pod staklenim zvonom , bez ikakvih trauma i bojazni.. Citali su mi price za laku noc i pratili me u skolu. Mozda ni to nije dobro.. Mozda zato sada se plasim da se otisnem i prepustim , da zavisim od nekog, da pustim nekog da bude cenar mog sveta ...
Ali i kukavice umiru, rekoshe mi jednom.. I one dodju u slepu ulicu , pred zid. Kada nemaju kuda i gde..
Sve mogu podneti , samo mi ne dajte ogledalo , ne suocavajte me sa sobom.. To ne bih mogla da podnesem.. ne opet...

Pošalji "What goes aruond,  comes around..." na Facebook Pošalji "What goes aruond,  comes around..." na Google Pošalji "What goes aruond,  comes around..." na My Yahoo! Pošalji "What goes aruond,  comes around..." na Live Pošalji "What goes aruond,  comes around..." na MySpace Pošalji "What goes aruond,  comes around..." na Twitter Pošalji "What goes aruond,  comes around..." na Digg Pošalji "What goes aruond,  comes around..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. StanjeSvesti (avatar)
    lepo...
  2. Butterfly effect (avatar)
    Hvala..
  3. StanjeSvesti (avatar)
    Stavrno, citam ovo i baas me podseca na mene pre jedno 3-4 meseca....
    Slicno sam i ja pisao samo kroz stihove.
  4. PetrolBoy (avatar)
    Ja ne mogu da se prepustim i opustim zbog mnogo uspona i padova mom zivot i to velikih za malog covjeka kao sto sam ja, ali nekako se borim sa svim ali nikako ne mogu da se borim sa sobom tu uvijek gubim 100%!
  5. *Purple Baby* (avatar)
    Slicno je i kod mene...
  6. He Who Cares (avatar)
    Sve mogu podneti , samo mi ne dajte ogledalo , ne suocavajte me sa sobom.. To ne bih mogla da podnesem.. ne opet...
    divno...
    pratim ovaj blog od sada...