Šizofrenija

mzzk.jpg


Ako znaš engleski pusti muziku, slušaj i čitaj, u suprotnom pređi na drugi blog. Odmah!


Ona više ne čuje. Ja sam kriv. Kriv sam i što više ne vidi. A mogla je. Dobro, ja ću od sada da slušam i za nju, sve ću da upijem ... da zapamtim, pa da prenesem. Ja ću od sada i da gledam, da memorišem, zacrtam, i opet da prenesem. Pokušaću da živim i odživim i njen život. Pokušaću i želim da budem relej za real time prenos između sveta i nje. Sve ću da uradim samo da i ona ponovo oseti.... Da li je to moguće? Valjda. Mora da postoji neka fora, neka veza, neka nada... tražio sam razne načine... utešilo me kad sam saznao da Vasiona funkcioniše pomoću nekih struna... ako je tako, a tako je, svaka struna bi morala da vibrira.... a vibracije prenose informacije... i kitova pesma se čuje hiljadama kilometara unaokolo i to ne bez razloga... pa što onda ne bih i ja mogao da je povežem sa ovim svetom uz pomoć neke melodije na tom Vasionskom instrumentu...

Bio sam kod lekara... htedoh da se pripremim za sijamsku fuziju u novo bratstvo i sestrinstvo... Doca kaže imam jako srce... za dvojicu... odlično rekoh, takvo srce mi i treba, da može da pumpa i za mene i za nju... ali, kaže, moram da čuvam srce... čuvam doktore ne brini, vežbam, ne pušim, pa koliko traje neka traje... što meni to i njoj... imam i dva bubrega... super... jedan meni jedan njoj, lako je to sa bubrezima... doca još kaže da čovek može da živi sa jednom desetinom jetre... blagosloven da si mi doktore moj, pa to znači da na moju jetru mogu da prikačim još 9 žena... šalim se, daleko bilo... nekoliko desetina jetre sam već sprcao na alkohol ali ostalo je još dosta, 6 ili 7 desetina... podelićemo bratski, ja i ona... jedem sve što je ona volela, ono što sam ja voleo ne jedem više, nije mi stalo... imam i mišiće za nju, mogu i da je nosim, probao sam noseći džak cementa na deseti sprat, ona je imala baš toliko... probao sam i sa dva džaka... ne ide... nadam se da se neće udebljati... ili bar ne udvostručiti...

Bio sam i kod psihijatra... znam da on radi sa tim duplim ljudima... pa mu kažem, doktore ti si stručnjak za to, znaš kakva je fora kod toga kad neko ima druga u glavi ... ti lečiš te ljude da više nemaju tu vrstu društva... E, ja hoću baš suprotno, da mi daš te obrnute lekove, da mi pomogneš da se jedna duša useli u mene i da živi kod mene, usamljen ja, usamljena ona... a ako ti to upali nikako me nemoj lečiti od toga, dugujem toj devojci mesto u ovozemaljskom prevozu... Ma nema pojma ovaj doktor, izbacio me iz ordinacije...


bd9j.jpg


I kod šamana sam bio, tj. šamanke... zapravo sam bio kod ciganke vračare... zaželim ja tu, pred njom... glavom u dimu i pari ognjišta polivanog začinjenom vodom... baš kao kod Sibile, da jedna duša počne da čuje kroz moje uši i vidi kroz moje oči, da živi kroz mene... takva je bila procedura... i taman sam izgubio nadu iznenadi me njen odgovor... pa kaže ciganka, Laki to je sređeno još kad si prvi put poželeo, odavno ona sve vidi i čuje i to baš kroz tebe... i baš je tebe sama odabrala...i sve zna... samo ne može da ti to javi... što si uopšte dolazio zbog toga?... Aaaa to li je, kažem ja, znači zbog toga ja više nisam isti čovek od kako nje nema... zbog toga mi je stalno muka kao da sam živu kornjaču sa oklopom progutao... dođem mu kao neka vrsta trudnice... hvala ti šamanko, živa ti deca... kakvo olakšanje... ipak te Vasionske strune funkcionišu i vibriraju a da mi to i ne znamo....

Nisam je voleo, ali sam se pokajao... setih se ove priče i starog teksta kad sam Ljilji u dlan gledao, sve je to tamo pisalo.
 
Kompulzivac šefe.jok šiza...Nisi ti ni ps od psihića...:mrgreen:
Nekad su sve zvali shi. ,ali je to totalno u qrcu...
Šiza šljaka kad leva i desna hemisfera istovremeno i na EEG imaš one
strme...:mrgreen:
Pomeša ti se san i java,svest i podsvest i budan sanjaš i haluciniraš aniksioz
No,hajde...Ideja ti nije bez veze,mada je malo preterana...Ybt,koji će ti za
podstanara i bez nje je gužva...:lol:
 
koliko god da je tekst star, to je nebitno..bitno je to postojanje koje još uvek povremeno žigne kao stara rana pred kišu
žao mi je što ne mogu da vidim i čujem zvukovnicu, izgleda da je video uklonjen
 

Back
Top