Digitalni andjeo-zig zveri - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

fishfish

Digitalni andjeo-zig zveri

Oceni ovaj blog
Dokumentarni film vezan za sve religije i priličan broj nacija. Iako je prilično orjentisan na Srpstvo i pravoslavlje, tiče se čitavog sveta. Odmah će te se zapitati o čemu se radi... E to stvarno ne mogu da vam objasnim jer ima mnogo toga, pokrenuo je ogromnu e-polemiku na raznim forumima u Srbiji i šire.
Komentari na par foruma su tipa: nisam mogao da spavam, ovo mi je promenilo život, postao sam vernik, kuku nama...

Ko ima brzu konekciju može odmah da ga pogleda ili skine

[url]http://www.youtube.com/watch?v=-sEBtt-NKJM&feature=related[/url]

Pogledajte ovaj deo koji traje oko 8 minuta (toliko strpljenja valjda imate) ...Pritom možete i odgledati ceo film

Mislim da se tiče svih ljudi na zemaljskoj kugli... Osim onih što su napravili ovaj 'nered

Pošalji "Digitalni andjeo-zig zveri" na Facebook Pošalji "Digitalni andjeo-zig zveri" na Google Pošalji "Digitalni andjeo-zig zveri" na My Yahoo! Pošalji "Digitalni andjeo-zig zveri" na Live Pošalji "Digitalni andjeo-zig zveri" na MySpace Pošalji "Digitalni andjeo-zig zveri" na Twitter Pošalji "Digitalni andjeo-zig zveri" na Digg Pošalji "Digitalni andjeo-zig zveri" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. kross (avatar)
    `I DJAVO MOZE CITIRATI SVETO PISMO ZA SVOJE POTREBE`

Mislim da je u ovoj kratkoj recenici,SVE receno....
  2. alex_975 (avatar)
    ..mnogi ce se sloziti sa ovim kao sv.poredak..to rade svi sto ne i mi...ali ja nisam za ovo..to je ona fora..da li hoce neko da mi zabije noz u ledja..da me ne gleda u oci...
  3. kross (avatar)
    nije to svetski poredak,to je svetski proredak.... valjda nam je planeta prenaseljena.
  4. Les Paul (avatar)
    koje sranje od dokumentarca...kuku...
  5. Zvezdica (avatar)
    Naivni su oni koji veruju da su potrebni neki cipovi, masine, kamere i sl. da bi se kontrolisali ljudi.

Ljude je mnogo lakse kontrolisati nego sto se cini. Eno, ceo svet srce coca colu, a zene na svim meridijanima depiliraju pazuh i koriste kojekakve kreme. Pusaci tvrde da bi se radije odrekli knjiga i odlaska na odmor samo da imaju pljuge... Da ne pominjem sta su kojekakve vodje i vodjice uradile na nasim prostorima "vatrenim govorima".

Ljudima je veoma lako manipulisati. Uz to, ako zelis da "vladas svetom" nije neophodno da kontrolises svih 6 milijardi ljudi na planeti, vec samo one koji su ti od znacaja.

PS-A paranoja nije bas zdrava.