Jesen prođe ja se ne oženih

vltv.jpg


Ć: Alo pajvane, ustaj zora je…. ALOOOOO….ustaj bre lenjivcu… evo benzedin i pelinkovac me polako puštaju, napraviću čačkalice od ovih vrata pa ću akupunkturu vežbati na tvojim leđima… kojsimoj drvio sinoć na tom kompjuteru?... JES`UST`OPIZDATIMATER`NA?... AaaAaaa oženiću te ja, ebaću ti mater ne zvao se…

J: Ćale bre znaš li da je tek 5…

Ć: Pa šta ako je 5, ajde skini krmelje s`očiju, I GLEDAJ ME PRAVO OVDE, štasradio sinoć?

J: Bio sam na netu, eto šta... pusti me spava mi se...

Ć: Nema spavanje, USTAJ! Neće krave same da se muzu, nabrekle im sise kao Samanti Foks i Lizi An zajedno, bolove trpe jadnice, eksplodiraće kao Mlečni put. Da je Bog hteo da se muzu same dao bi im ruke a ne papke, a papcima ne mogu preko vimena šetati i ...

J: Ćale Mlečni put nije eksplodirao... o Bože...

Ć: Kako bre nije, a Veliki prasak? Eksplodraće im vime u Velikom prasku i niz šor će poteći mlečni put, al` cepam astronomiju i poeziju za peticu, jes` vid`o, a?

J: Nema veze, u pravu si... Kevo šta mu je? Drži monolog od zore kao da je diktafon sa skupštinskim snimkom progutao...

K: Popili sa čika Stevom sinoć... pelinkovac, pivo, dunju... baš ih u`vatilo...

Ć: Julija nemo` sad i ti da mi densuješ po neuronima, nisu više pod bensedinom. U`vatilo nas, jašta da nas u`vatilo... deset dana jedem samo zrnevlje i lišće, i one krave se bolje `rane od mene, vi`š da sam sav naduvan od gasova kao Led Zeppelin, eksplodiraću i ja u Velikom prasku...uz pesmu Stairway to heaven...

K: Ju, a ja pristvaila klot pasulj...

Ć: Jok more... dizvadiš kavurmu, čvarke i neko meso iz sanduka, `oću danas da jedem k`o čo`ek... pa nek` crknem posle... evo i ovaj tvoj jede korenje k`o i ti, vidi ga kako se usuk`o k`o mačor u Februaru al` mačorima je to od druge muke, a sin ti je do sada sigurno impotentan postao od loše ishrane, ahahah al` sam ti ga zvekn`o sada, a mali?

J: Nisam impotentan!...

Ć: Pa što se ne ženiš onda nego ceo dan buljiš u staklo?...

K: Stvarno, šta sine radite na tom fejsu?...

Ć: Drogiraju se, izvode satanističke obrede, puše smešne cigare, orguljaju, zombiraju se... eto šta rade... KAD ĆEŠ DA SE ŽENIŠ BRE?

K: Oće on nego ...

Ć: Oće vraga, DA NISI POSTAO GEJ? pošto vegan već jesi :hohoho al` sam ga unakazio:, danas hoću da ga vidim kako ždere meso i džigerice crne ... i sve to presno da mu prineseš, može i zaleđeno, kao pećinskom čoveku... i rukama da jede bez pribora, naravno... meni može reš prepečeno...

K: Rade a da mu ispržim jaja?

Ć: Ne Julija, nemoj ti, majka si mu, od mrve mesa si ga očuvala, ja ću ga lično uštrojiti i jajca mu u kazanu sa vrelim uljem ispržiti ... Ščuo mali? Šekspirovski te poslednji put pitam, ŽENIČEŠ SE TI ILI NE?

J: Hteo sam ja da se ženim...

K: I?

Ć: I?

J: Takva žena ne postoji!

Ć: Eto, Julija rekoh ti ja postao je gej od tog tvog zrnevlja, vlakana i lišća... pričam ja, muško bre mora da se hrani kao zver da bi živeo kao zver inače ode on u solarijum, viš` šta si napravila, dobro je da i ja nisam podleg`o nego sam otporan na oca, palim kola, idemo kod vlaške vračare, na VMA, bilo gde... el` živa Rabija ciganka? Julijaaaaaaa....

J: Ćale ne postoji žena koja u isto vreme liči na Šivu i letećeg japanskog robota guseničara...

Ć: Uuuuuu Julija ovo je ozbiljnije nego što sam mislio, nisam ni znao da preko tog fejsa mož` elektrošokve da prima... ovde je i CIA umešala prste... jao uništiše nam omladinu sve im ebem krvavo... Julija sin ti odlepio načisto... Satana mu je lično HAARP-om mozak ispreturala... Jaooo majčice Rusijo, brate Putine, sestro Kino i unučice Korejo zakotrljajte glavu aždaji... vidite li šta nam rade?...

J: Stani malo ćale... ne postoji žena sa 6 ruke pa da istovremeno jednom rukom kuva, drugom, pere, trećom ljulja kolevku, pogledom da skida paučinu, nogama da mulja grožđe i sve to igrajući trbušni ples i recitujući Lorku sa osmehom na licu... da, zaboravih, sa preostale 3 ruke bi trebala da žonglira smrznutim svinjskim butevima dok se ne otope, čisto da bi bilo zabavno, a kad se otope da nastavi sa cepanjem drva i ubacivanjem klipova kukuruza u krunjač... nema nigde to ćale.


tgl7.jpg

Menja 5 Rumuna u bašti garantovano.


Ć: Čuj, nije ti ovo za tu Šivu loša ideja... ne mora da žonglira butevima al` što bi ona brala jabuke... a tek malinu, ih... i sa kuruzima bi se dobro snašla, jes` ti siguran da nijedna takva na svetu ne postoji... mislim rađaju se zmije, telad sa dve glave pa što ne bi mogla i žena sa 6 ruke...

K: A koja ti je ta Šiva sine, koje vere je, jel` lepa i bogata?...

J: Alo ćale, kevo... Šiva ima 6 ruke i unuci će vam imati 6 ruke, možda 8, 10, 5 ... ko zna, biće k`o stonoge, šta ste se utripovali...

Ć: Aaa neeee, naši geni su jaki, znam ja to po sebi, Šiva mož` da ima 6, al` će unuci imati 2, nego vidi ti na tom tvom netu...

J: Ćale zaboravio si na krave, eno 5. Oktobar podigoše i odoše na Evromajdan nepomuzene... trči...

Ć: Leptejebo jeste, Julija samo pričaš i ništa ne radiš... kud te nađo takvu blentavu i brbljivu... tada nisam ni znao da postoji Šiva inače ne bi ti mene ni na slici gledala...

K: Iz koje kuće je ta Šiva i kakvo je to ime? Rade odgovori mi napokon tiganjem ću te...


 
Otvorim Blog da vidim šta ima novo, kad vidim Lakonac pisao, biće zabave pomislim. I bi, ali kad sam ovo pročitao

K: Rade a da mu ispržim jaja?

Ć: Ne Julija, nemoj ti, majka si mu, od mrve mesa si ga očuvala, ja ću ga lično uštrojiti i jajca mu u kazanu sa vrelim uljem ispržiti ... Ščuo mali? Šekspirovski te poslednji put pitam, ŽENIČEŠ SE TI ILI NE?


izduvao sam celu kafu iz šolje, ode košulja i pola tepiha, ali mi nije žao. Ima još fantastičnih momenata, da ne citiram sada

Lakonac ulepšavaš mi dane.
 
black hole;bt254494:
Otvorim Blog da vidim šta ima novo, kad vidim Lakonac pisao, biće zabave pomislim. I bi, ali kad sam ovo pročitao

K: Rade a da mu ispržim jaja?

Ć: Ne Julija, nemoj ti, majka si mu, od mrve mesa si ga očuvala, ja ću ga lično uštrojiti i jajca mu u kazanu sa vrelim uljem ispržiti ... Ščuo mali? Šekspirovski te poslednji put pitam, ŽENIČEŠ SE TI ILI NE?


izduvao sam celu kafu iz šolje, ode košulja i pola tepiha, ali mi nije žao. Ima još fantastičnih momenata, da ne citiram sada

Lakonac ulepšavaš mi dane.

Bleče hole, žao mi je košulje i tepiha, neka si ti živ i zdrav... i nasmejan ... jašta more...
 
Za ovo moram da kažem Zlaji.

Vido Zlaja sve..i za Zepelin-e i za Stairway to heaven :hahaha:

Što me podseti na jedan razgovor sa jednim starim rokerom iz mog sela.Šta god sam ga pitao u vezi roka,on zna.Vidim ja da mene čile zamajava,pa napravim mali test.

Deda,jesi čuo za Cepeline?
Naravno da jesam,našta ti ja ličim!
Aj onda reci neku njihovu pesmu.
Ih,bre gde me sada nađe...

p.s. Čuo je i za PF....pesama se naravno nije setio.:rotf:
 

Back
Top