nešto mislim... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

smeh

nešto mislim...

Oceni ovaj blog
Gledam ovaj "blog" pa bih pisala, ali uvek u nekoj žurbi, uvek se završi sa: "Da... čim stignem da to lepo uradim!"
A nije tako davno bilo neko drugo vreme u kome nije prošao dan, a da nisam bila živa ukoliko ne uzmem olovku u ruke (dobro sad... "važi se" i tastatura! ). Svašta sam u životu radila i nisam radila... Jedino što je trajalo je pisanje...
Kako mi sad prolaze dani, meseci... godine? (), a da ne nalazim to malo svog vremena? Kako je došlo do toga da izgubim deo sebe? I to taj, toliko važan, potreban deo sebe?!
Ne znam zašto mi to treba. Ne znam šta me vuče tome... Samo znam da mi treba i da mi prija. Kao jutarnja šolja kafe, šetnja sa Donom, razgovor sa prijateljima, smeh... Živi se i bez toga... ali je lepše sa tim .
Ma, ovo je idealno mesto za "uhodavanje"... i povratak sebi. I prija. Za početak.

Pošalji "nešto mislim..." na Facebook Pošalji "nešto mislim..." na Google Pošalji "nešto mislim..." na My Yahoo! Pošalji "nešto mislim..." na Live Pošalji "nešto mislim..." na MySpace Pošalji "nešto mislim..." na Twitter Pošalji "nešto mislim..." na Digg Pošalji "nešto mislim..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zlatna koka (avatar)
    Veruj mi da se isto i ja zapitam svaki dan kada sednem da napisem po neki komentar, a nemam vremena za nesto vise Pojela nas je svakodnevica, posao, deca, kuca... sada mi je forum taj mali deo MOG vremena i strasno sam nezadovoljna kada ni to ne mogu da stignem...
  2. plavi andeo (avatar)
    upravo tako, to malo zadovoljstvo koje si nemozemo priustiti smo i mi malo krive, uvek za sve i ima vremena a mi smo sebi na zadnjem .MORAMO SE BORITI DA SI BAR OVDE NADEMO MIR I AKO NEMOZEMO NAPISATI BAR NESTO LEPO PROCITATI...........
  3. *Purple Baby* (avatar)
    Potpuno te razumem!
    Odvoji vreme za sebe,posebno ako imas inspiraciju za pisanje,jer to je nesto posebno!