da li se plasite smrti? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

tea

da li se plasite smrti?

Oceni ovaj blog
Nije mi jasno zasto se vecina ljudi plasi smrti,jeze se cim izgovoris tu rec.Ne zelim da budem pogresno shvacena,volim zivot ali kad tad svi ce mo umreti,i onda cemu strah od jedine sigurne stvari na ovom svetu!?

Pošalji "da li se plasite smrti?" na Facebook Pošalji "da li se plasite smrti?" na Google Pošalji "da li se plasite smrti?" na My Yahoo! Pošalji "da li se plasite smrti?" na Live Pošalji "da li se plasite smrti?" na MySpace Pošalji "da li se plasite smrti?" na Twitter Pošalji "da li se plasite smrti?" na Digg Pošalji "da li se plasite smrti?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Jelena_rFsB (avatar)
    Mozda se jednostawno plase jer ne znaju shta ih ceka posle...
    Mozda ipak i ne postoji drugi ziwot, niti Raj i Pakao, nego samo te nema...
    pomalo je jeziwo
  2. jeca2007 (avatar)
    Ljudi se najcesce Jelena plase nepoznatog, odnosno onog o cemu se samo nagadja , ali prava istina se4 ustvari ne zna, a smrt je upravo to.Sudjena nam je svima kad-tad, ali je ipak jedna velika zagonetka koju cemo rjesiti onda kada za to bude vrjeme, a ne treba se previse zamarati sa tim iz razloga sto nikada neces saznati pravi odgovor.
  3. Jelena_rFsB (avatar)
    pa, da potpuno si u prawu...impresionirana sam!
  4. Duh Sekire (avatar)
    Šekspir je rekao nešto, ali da ne kopiram sad ceo citati. Plašimo se nepoznatog čak više od svega (i najgoreg) poznatog. Ali može se na to i smelije gledati. Ja kad kažem "jednom se gine" mislim na to da ćemo svi na kraju na isto mesto. Zašto onda se cimati, zašto ne rizikovati, kad je kraj ipak samo pitanje vremena.
  5. Alex 777 (avatar)
    Ah, smrt me uopste ne plasi, daleko je to... imam jos mnoooogo vremena da uzivam u zivotu i necu da ih trosim na razmisljanje o smrti, koja me svakako ceka...
  6. Che Guevara (avatar)
    ne razmišljam mnogo o tome, a kad razmišljam plašim se, ali smrti mojih najbližih i ljudi koje volim više nego svoje...
  7. Dragantaur (avatar)
    ne bojim se smrti,samo se nadam da cu biti tu kada smrt dodje po mene..
  8. Kad_LupimLupim (avatar)
    Ne, ja se plashim samo da ce neko da me trti (posle moje smrti)