Andjele... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

kross

Andjele...

Oceni ovaj blog
Trazila sam tvoje oci u moru zvezda. Sirila ruke vetru,ocekujuci tvoj zagrljaj. Pustala kisu da mi se sliva niz obraze i usne zeleci tvoje poljupce. Zelela da te sanjam ne bi li tvoj dodir imala makar u snu... Ni u njemu te nisam nasla. Mozda sam te imala u nekom proslom zivotu, i mozda te opet pronadjem u nekom buducem. Za sada imam samo tugu u srcu i prazninu u dusi. Mozda je to moj zasluzeni teret,lekcija koju treba da naucim... Ko zna??? Ja ne nalazim odgovor,ali nadam se da dobri Bog zna...

Pošalji "Andjele..." na Facebook Pošalji "Andjele..." na Google Pošalji "Andjele..." na My Yahoo! Pošalji "Andjele..." na Live Pošalji "Andjele..." na MySpace Pošalji "Andjele..." na Twitter Pošalji "Andjele..." na Digg Pošalji "Andjele..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Romanticus (avatar)
    Trazila sam tvoje oci u moru zvezda. Sirila ruke vetru,ocekujuci tvoj zagrljaj. Pustala kisu da mi se sliva niz obraze i usne zeleci tvoje poljupce. Zelela da te sanjam ne bi li tvoj dodir imala makar u snu... Ni u njemu te nisam nasla. Mozda sam te imala u nekom proslom zivotu, i mozda te opet pronadjem u nekom buducem.
    Jako intenzivno............jake emocije,sazeto je i kratko........bravo
  2. kross (avatar)
    hvala marko...poz