BOŽIČ

i ovo tiho Božično jutro.....uživam u ovoj tišini....u lampicama bora koje veselo svjetlucaju...ovo blagoslovljeno jutro je za mene danas preposebno....

jučer na sam badnji dan....najljepši poklon pod bor....postati ću baka....i srce se otvorilo...suze su krenule....suze za nekim tko je otišao , tko je među malim anđelima sada...možda pjeva pjesmice pod nekim bijelim borom okićenim oblačičima...rasvijetljenim zvijezdicama....ali zato mi je drugoga malog anđela poslala....moja patuljčica je otišla ali poslala je malu utjehu u moje srce...

baka...niti ne znam što to znači...onako sve mi je izmiješano...ne znam jesam li spremna biti ta osoba...a moja baka...ona je oblikovala moju dušu...mene...modelirala me svojom ljubavi...nježno iz dana u dan....hoću li biti dostojna toga imena...toliko pitanja u mojoj glavi...i toliko sreće u srcu...

i tuge....čežnje za mojom malom patuljčicom u ovo tiho jutro....
neka Vam je mirno i ispunjeno ljubavlju ovo moje Božično jutro.....šaljem vam svima taj blagoslovljeni osječaj koji nosim u duši....jer moja obitelj ste vi...

Pogledajte prilog 315733
 
Hvala draga na lepim rečima! :cmok2:

Srećan Božić i danas samo veselo i svečano! :aha2:

Čestitam ti takođe na Božićnom poklonu što ćeš biti baka! :zddm3:

regalosdenavidad987459.jpg
 

Back
Top