ODA VLASNICIMA, “LJUBITELJIMA”, PRAZILUKU…


Juče sam sa ćerkom šetao gradom, ustvari pokušali smo da šetamo,
ali to je više bio slalom, ili veleslalom groz gomilu govana.
Mom gradu sada više odgovara ime Govnograd, nekada je bio Beograd.
Moji dragi sugrađani izveli su svoje kućne ljubimce, da seru po ulicama grada,
da ne bi srali po stanovima.
Ustvari, možda su to umetnička dela samih vlasnika… ko će ga znati, ko će ga prepoznati???
Neko će reći životinja je to, ona ne zna gde vrši nuždu,
pa naravno da ne zna, ali vlasnik zna, mnogi vlasnici namerno puštaju ljubimce, da kreče ovaj grad,
valjda da se osvete celom svetu za to, što su oni i dalje mali, malograđani sitnih duša, sitnih mozgova i krupnog praziluka, koji se vidi na daleko.
Bolje da neko drugi gazi po govnima, da neko drugi čisti ista,
još kada bi ih neko drugi i hranio, a oni samo da se šepure i glume velike ljubitelje, idealno.
Prošlog meseca obiđoh selo i gradić-varošicu, u selu naiđoh na poneku kaku, da ne kažem g***o
(što je normalno) po selu samo stoka s***e drumom, seljak to obavlja u šumi, u kukuruzu... varošica beše čista.
Varošica beše čista, jer su oni koji zaseravaju ulice-drumove, odavno otišli u Beograd.



Pogledajte prilog 315190

Ne seri po meni, gazda ti je bliži. Tvoj Beograd.
 
...istina prosvetljuje....no seronje su seronje , veliš izravno iz "govnograda"....

...no , zamolio bih te da izguglaš , sa medicinske tačke gledišta , šta osnovne tri vrste luka daju pametnom čoveku i njegovom mozku / umu , direktno ili pak indirektno - što ne može da se kaže da taj organ , pa ni to stanje umnosti da poseduju skorojeviće i seronje , koje su napustile provinciju i zaseoke i ispunile sobom "govnograd" ....
 
123loncar;bt251097:
...istina prosvetljuje....no seronje su seronje , veliš izravno iz "govnograda"....

...no , zamolio bih te da izguglaš , sa medicinske tačke gledišta , šta osnovne tri vrste luka daju pametnom čoveku i njegovom mozku / umu , direktno ili pak indirektno - što ne može da se kaže da taj organ , pa ni to stanje umnosti da poseduju skorojeviće i seronje , koje su napustile provinciju i zaseoke i ispunile sobom "govnograd" ....

Prijatelju, baš mene zabole šta luk daje pametnom, a šta glupom čoveku, meni se samo gade svi ti vlasnici, tih jadnih životinja,(životinja ne zna šta radi, vlasnik zna) koji zaseravaju grad u kome žive, to su maloumnici, koji donose "lepe" manire iz planinskih domova (mada bih pre rekao da su sišli sa drveta) od kojih su pobegli u grad (ne mislim na izbeglice), da bi bili beograđani i da bi ih zvali beograđanima, ali kita, praziluk ih odaje, on se vuče za njima, gde god krenuli. Žalosno je to da onaj ko je pobegao u grad mrzi one koji su rođeni u njemu, pa ostavlja delove sebe po tom gradu, kao da on neće gaziti po sebi.
 

Back
Top