Satkana od sna................

Svaki dan te volim sve vise,po ceni da zvucim kao Insolitus...........ma zabole me............najzad posle toliko vremena sam jako srecan..........stalno gledam kada ce mi se javiti...stalno razmisljam sta da joj kazem.........ne znam.......gorim kada hodam........kada se cujem sa njom,ponekada mi mozak toliko trokira...........da ne znam sta da kazem........pa lupam gluposti..........kao da sam neki debil..........a ona se nasmeje..........sta god da kazem..........kada mi je lose,pita se za mene.....misli o meni.........sanja me........i ja sanjam nju.....kada je ne cujem hocu da poludim...........da iscupam monitor i tastaturu............
da se pobijem sa prvim kome pogleda popreko......u ito vreme sam i jako tuzan i neraspolozen.i opet mi se jave crni oblaci.......crnilo iznad mene nadvije se.........
pa kada je cujem.........svaki cni oblak ona odnese od mene............ne znam sta se to desava............kada tuzna je,trudim se da je oraspolozim,ne dam da je niko dira.........ona samo moja je...........zna sve ona to.........i neka vide svi........osecam se sjajno..........poput feniksa iz plamena sto se radja,tako se osecam svaki put koji se cujemo........ona je predivna........u stvari neam odgovarajuci opisni pridev da pojasnim.......ONA je jednostavno ONA!
Sva od sna je ona...........a kada mi se nasmeje.....pa mogao bih da pobedim sve zlo ovodg sveta...........i ceo svet sa lakocom da podignem...........poput titana.............ona me ispunjava..........prozima me i u dusu mi ulazi,nezno i tiho.........u srcu mi je stalno...........a u mislima smo jedno............samo Ona moj Andjeo i ja................

Mom Andjelu................:):heart:


Ne gledam,a vidim nas, zapevam, a ne pustim glas
Poletim pa krila izgubim, znas da glumim, zelim da te poljubim
Ti si mojoj dusi lek, tvoje usne nek' me ljube zauvek

Ref(2x):
Sva od sna k'o i ja, ti si satkana,
samo reci mi, gde si i dolazim ljubavi....

Ne gledam,a vidim nas, zapevam, a ne pustim glas
Ti si mojoj dusi lek, tvoje usne nek' me ljube zauvek

Ref(4x):
Sva od sna k'o i ja, ti si satkana,
samo reci mi, gde si i dolazim ljubavi....


30349613.thb.jpg
 
Hvala na komentarima..........:)
@Insolituse brate zaljubio sam se.........poludeo sam covece...........nije bila namera da te uvredim,vec se osecam poput tebe......lud sam za tom devojkom...........:D
nadam se da se nisis,uvredi.....ali stvarno se tako osecam..........ako se poklapam sa tobom i tvojom izjavom,zao mi je jako..........ali adekvatnih reci nisam imao.......zaljubljen sam covece......raduj se zbog mene..u smislu necu da krijem vise......osecanja...........na o sam mislio.......
Nista zlonamerno nisam mislio tim............ako si tako shvatio.............zao mi je brate..namera mi nije bila tebe da uvredim..........ali sam jednostavno preneo kako se osecam............mislim da je ona TA........na koju sam toliko cekao......odnosno ja to osecam..........pozz druze..............:bye:
 
Poslednja izmena:
sinak..da ti nesto objasnim..da probam slikovito...
stvarno nisam hteo da komentarisem nista ali *** moram jer ne mogu da precutim..nesto ti jesam precutao ali..dosta ***...

Mojne da pominjes to "Zvucim kao Insolitus" jer masa maloumnika i koji to nisu a ne znaju moje pisanje ili znaju a ne razumeju mogu da pomisle " vidi ovog Insolitusa...koji pateticar ili koji debil ili slicno" a obojica znamo da to nisam...Nemam ja nista protiv da pises hvalospeve o mom pisanju...i da se ugledas na moj stil pisanja i generalno da moje pisanje.Cak sta vise..drago mi je sto sam nekome uzor i sto je moja ljubav prema mojoj ljubavi...( u tekstovima poznatijim kao ONA jel ? ) uspela da jos nekome da podstrek...
naravno da zelim sve najbolje od srca i da ti se sve zamisli ostvare...ali opet...probaj malo da me ispustis iz pisanija....

Jos jednom..dao Bog da je to TA....

sve najbolje druze Marko

postovanje

gospodin Insolitus
 

Back
Top