Zasto muskarci Beograda postaju toooliki ******??????

Shetam se ja danas po Knezu sa drugom....I buljim u ljude

Narawno, dewojke sam vec nawikla da budu obucene u uske farmerke , zlatne patike, kratke jakne sa krznenom kapuljacom i kacketima....i narawno sa ispeglanim plawim kosama....

Ali decaci???

Tek sam danas provalila da decaci mojih godina (16-17) i stariji su POTPUNO ODLEPILI
****** poceli i oni da nose zlatne patike!!!! I jakne sa krznom...samo shto ne pocnu sminku da stawljaju!!!!

Shta se dogodilo sa onim opushtenim frajerima, koji idu u trenerkama i normalnim patikama, i koje boli ku*ac za swe???? Swe manje ih ima! :???:

majke mi, svet je otisao u tri lepe, i mi zajedno sa njim....
 
pa dogodila im se tranzicija i poremecaj sistema vrednosti,mislim ne samo njima nego i njihovim vrsnjacima.
ja nikako da tacno utvrdim gde je to puklo al definitivno se negde u mikro-mozgovima nesto desilo.

inace ko sto ne volim ove muske setajuce uzorke savremene beogradske kic mode ( zlato,farmerke-helanke,sljokice i i'm too sexy for my shirt stav) ne volim ni one dzibere sa tarzankama i onim trenerkama sto im stoje onako napumpano iznad skocnih zglobova,doduse i oni vole posebno zlatne ili crvene lakirane puma patike.

inace najbolji frajeri se uvek motaju oko tehnickih fakulteta pa sedi kao slucajno ispred,sapleti nekog i tako :D
 
jao ti si ko moja mama ona se isto lozi na baletanke,haljine,tufne,masne,pedesete sezdesete i sta ti ja znam sta sve i tvrdi kako nemam pojma jer je sve to tako mnogo zenstveno i super,a tata i ja je zajebavamo i kazemo da je to bapska odeca.mislim ne bapska ono za bakutanere,nego vise u smislu da je nekako mrtva i monotona potpuno dosadna.ne znam kako to da opisem.
ne znam ja to ne volim jer meni ne stoji,niti mi ide uz karakter,a kako sam ja centar svog sveta svi subjektivni kriterijumi polaze od mene i toga kako bi meni to stajalo :lol:

inace ovde sam mislila na muske helanke i baletanke,ajde sto zene nose tu smor zensku odecu,ali kad muskarci pocnu da se oblace ko bakutaneri to je vec hard kor :D
 
pa kad vidis nekoga zlatnim patikama ili nekom varijacijom na temu ti ga ka slucajno ocepis onako u prolazu ,i to sa blatnjavom cipelom po mogucstvu ,kontam da ih to najvise boli i pogadja :twisted:
nego kad smo vec kod helanki el zna neko dali srednjoskolske omladinke jos nose one svetlo plave helanke tricetvrt i elesse patike kao u moje vreme kada su sve bie tako obucene ?:???::lol:
 
@svetolik: i u moje vreme su se nosile eleze i tri cetvrt helanke,mada ja to nisam nosila al u osnovnoj pa i srednjoj srednjoj je pola zena u odeljenju imalo te patike :lol:

@storm cloud: to se i meni desilo,idem prodavnicom vodjena dezenom i bojama,uhvatim se za neki dzemper,gledam,zagledam,mislim se kako je lep al mi nesto brojevi veliki ( a obicno na zenskom odeljenju uzimam L) cudim se i ne znam sta se desava.i onda skontah da sam na muskom odeljenju :shock: istina da ja ne nosim tipicne zenske stvari i da volim klasicnije dzempere npr ali ipak ono sto se prodaje kao musko - ladno bih pola odeljenja pokupovala.

@enrique (a sto ne ernesto? :D) : daj opis da znamo kako da te prepoznamo,pa ako se budem motala oko tehnickih fakulteta ( tj ako pricamo o bg) mozda sednem na stepenice i sapletem te ;)

@jelena: izlaze na manje poznata i atraktivna mesta,eto gde...

@milicaanchy: e znam ti su apsolutno i totalno ogavni.pola grada nosi to srce na junackim grudima,al kad vidim neku muskarcinu od dva metra i sto kila sa crvenim srcem preko cele majice,dodje mi da zaplacem od muke .

inace znam da me niko nista nije pitao,i da spamujem sada ali moram sa vama da podelim moje opazanje i istrazivanje na ovu temu radjenu u beogradu.
ubedljivo najgori tipovi u gradu se nalaze na pravnom fakuletu.i po stavovima,i po izgledu,i po muzickom ukusu.seljana.pink medju fakultetima.
odmah iza,sa tendencijom da ugrozi prvo mesto pravnog sledi ekonomski fakultet.al dobro tu jos moze da ti upadne sekira u med ako ima vise srece nego pameti.
ko sto rekoh,po meni su najnormalniji u krugu tehnickih fakulteta,a mozda tu i tamo fon.
filozofe slabo poznajem,ali recimo da ima i tamo da se nadje nesto,a na filologiji,zacudo iako retki,mogu da budu zlata vredni.
jedino sto nikako da utvrdim je kakvi su fpn-ovci sa tog faksa znam jednu osobu i to zensku tako da ono...ali oduvek sam zelela znati kakvav je prosecan profil jednog fpnovca jer muskarci i politika lepo idu.ako neko ima da doda nesto,slobodno.
 
ha....evo banshee..5 godina sam na fpn-u i mogu ti mnooogo toga reci o fpn-ovcima...onako generalno i najkrace idu iz krajnosti u krajnost..nema sredine...prvi su super,pametni, iskulirani, vrlo simpaticni, jednostavni a opet malo komplikovani(slicni onima sa tehnickih fakulteta:) samo sto svi imaju cvrsto izgradjen politicki stav koji brane do iznemoglosti)...drugi tip je tip muskarca sa pravnog fakulteta(njih se vec opisala tako da nema svrhe trositi reci)...problem je sto su i devojke vrlo slicne onima sa pravnog...ima i normalnih ali nekako mi se cini da su u manjini....
 
"inace znam da me niko nista nije pitao,i da spamujem sada ali moram sa vama da podelim moje opazanje i istrazivanje na ovu temu radjenu u beogradu.
ubedljivo najgori tipovi u gradu se nalaze na pravnom fakuletu.i po stavovima,i po izgledu,i po muzickom ukusu.seljana.pink medju fakultetima.
odmah iza,sa tendencijom da ugrozi prvo mesto pravnog sledi ekonomski fakultet.al dobro tu jos moze da ti upadne sekira u med ako ima vise srece nego pameti."
Iako mi je tesko da priznam u pravu si 100%, a ni devojke nisu nista bolje :-(,mislim onako generalno gledano ima i OK ljudi ali prilicno malo .Mada tu postoji i problem sto na pravnom fakultetu ima najvise ruralnih likova pogotovo iz CG i BiH (mislim ni oni nisu svi seljaci ) al hebiga ipak su pomalo ruralni:lol: ,Druga je stvar sto kod nas (uopste u Srbiji) na pravnom fakultetu za razliku od vecine drugih ne ostoji obaveza posecivanje predavanja pa na njih uglavnom idu studenti iz provincije koji nemaju gde drugde da idu i kojima je fakultet jedino mesto za socijalizaciju a mnogi i uce tamo jer obicno zive u nekim nehumanim sobicama i rupama gde nemaju bas neke uslove.Pa su samim tim stalno na faxu i najvise upadaju u oci ,ja sam recimo na predavanja isao prva dva meseca u prvoj godini i to na po jedan cas i vise nikad iako mi je fax na pet minuta od kuce ,a i svi drugari i drugarice koje znam iz grada ne idu na predavanja ako bas ne moraju.
 
@Banshe
Visok sam, crn, uvek u farkama, ponekad u military (ne maskirnim, naravno) pantalonama, i kad god vreme dozvoljava u patikama, naravno ne zlatnim...:D ..ali jbg, nisam u Bg, a nisam više ni na fakultetu...a na poslu često nosim odelo, čak i kravatu...jbg, mora se, dipl.ing sam sad..:?

Inače, mislim da su u NS-u momci najviše feminizirani...Beogradjani su male mace za ove naše gejove...:)
 

Back
Top